Џенифер Анистон за инсталирање на стриптизер дома

Џенифер Анистон за инсталирање на стриптизер дома

Сакајте ја или мразете ја, Џенифер Анистон ретко излегува од блогосферата. Во најновиот филм на актерката, We're the Millers, таа игра стриптизета наспроти Џејсон Судеикис. Филмот е за дилер на дрога (го игра Судеикис) кој се обидува да испрати голема количина марихуана од Мексико во Америка и лажното семејство кое треба да го измисли заради мисијата.

Анистон честопати беше портретирана како „душичката“ на Америка, а нејзиниот имиџ на добра девојка може да биде досаден за некои - иако глумеше во филмот наречен „Добрата девојка“ каде што глумеше лик кој беше сè само не добар (досаден работник на мало, кој има афера со многу помлад маж, кој го игра Џејк Гиленхал). Трејлерот за нејзиниот нов филм покажува како Анистон изведува танц во круг во зачаден стриптиз, но оние што се надеваат на мрачна изведба како онаа на Натали Портман како стриптизета во Closer (2004) ќе бидат разочарани - Анистон ја има својата вообичаена комична улога.

Во процесот на тренирање за нејзиниот нов филм, Анистон го откри она што го откриваат и безброј жени кои се придружуваат на часови по стриптиз - дека стриптизерската шипка може да обезбеди забавен тренинг. Актерката се пошегува дека мора да ја „влечат“ од сетот секоја вечер, бидејќи штом почнала да ја учи својата секси кореографија, не можела да се засити. Таа дури се пошегува дека поставила стриптизета во нејзината куќа, нешто на што нејзиниот иден сопруг Џастин Теру сигурно не би се противел.

Исто толку добро е што најновата улога на Анистон е комична, бидејќи можеби е тешко да се сфати сериозно како стриптизета. Оливија Ман гостуваше како „егзотична танчерка“ во хит американското шоу New Girl, а нејзиниот мрачен изглед и позата за лоша девојка го направија делот веродостоен. И покрај тоа, легијата обожаватели на Анистон кои ја следат од нејзиниот долг ангажман глумејќи ја Рејчел во ситкомот „Пријатели“ веројатно ќе ја гледаат без разлика дали нејзината стриптизерка е веродостојна или не.

MS, Универзитетот во Тарту
Специјалист за спиење

Користејќи го стекнатото академско и професионално искуство, ги советувам пациентите со различни поплаки за менталното здравје - депресивно расположение, нервоза, недостаток на енергија и интерес, нарушувања на спиењето, напади на паника, опсесивни мисли и вознемиреност, тешкотии со концентрирање и стрес. Во слободно време сакам да сликам и да одам на долги прошетки на плажа. Една од моите најнови опсесии е судоку - прекрасна активност за смирување на немирниот ум.

Најново од Lifestyle

СОФА ЛАЖЕЊЕ СЕКС ПОЗА

Позицијата за секс на троседот е одлична ако се опуштите и дозволите вашиот маж да ја преземе контролата. Тоа

СЕКС ПОЗИ

Пегирањето е релативно поретко во секс сцената за возрасни, но сепак се здоби со влечење. И