Топ десет Electrastim Electro Sex и медицински фетиш за BSDM Play

Топ десет Electrastim Electro Sex и медицински фетиш за BSDM Play

Играта со ропство е едно од највозбудливите и најзадоволувачките сексуални искуства секој измислен. Штом ќе совладате дека болката е порта за оргазми кои ја разбиваат земјата, никогаш нема да сакате да бидете задоволни на друг начин. Истражете го откачениот свет на електрошок сексуална масажа и медицински фетишизам со праски и крици.

Засилете го допирот со ракавици за електро-секс стимулација и натерајте го вашиот партнер да се извртува со трпки на задоволство. Вметнете им приклучок за задник e-stim или дилдо, поставете го режимот на доверба и гледајте ги како офкаат темните еротски ѕвезди на љубовта. Направете ги работите уште поинтересни. Отворете ги гениталиите на вашиот партнер и направете му темелен пријатен медицински преглед. Можеби дури и да им дадете убаво играње со прсти или дилдо додека нивната вагина или анус се широко отворени за ваше задоволство. Поставете си себе или вашиот љубовник за возбудување без здив и луди оргазми, ќе им требаат неколку часа за да се рекомпонираат по искуството.

Овде, во Peaches and Screams, знаеме колку се предавачки електро сексот и медицинскиот фетиш. Додека ги истражувате вашите сексуални желби, еве ги нашите најдобри десет избори што ги сакаат нашите клиенти.

Топ десет Electrastim Electro Sex и медицински фетиш
ЕЛЕКТРОСЕКС СТИМУЛАЦИОНИ РАКАВИЦИ ЗА БДСМ ропство ИГРА
ЕЛЕКТРОСЕКС СТИМУЛАЦИОНИ РАКАВИЦИ ЗА БДСМ ропство ИГРА

Уживајте во совршен момент на електростимулација со ракавиците за електро-секс стимулација за BDSM Bondage Play. Овие секс ракавици се супер забавни и за почетници и за напредни играчи. Едноставно лизгајте ги ракавиците, свртете го електрошокот и изберете ја посакуваната брзина за огромно задоволство. Ракавиците имаат универзална големина, што значи дека можат да се вклопат во луѓе со различни големини на раце и за мажи и за жени. Направени од микро-сајбер ткаенина без фталат, овие ракавици лесно се чистат со само бришење со средство за чистење секс играчки.

5.5-ИНЧЕН ЦРН СИЛИКОНСКИ ВОДООТПОРЕН Е-СТИМУЛАЦИЈА ВИБРИРАНСКИ АНАЛЕН ЗАДНИК
5.5-ИНЧЕН ЦРН СИЛИКОНСКИ ВОДООТПОРЕН Е-СТИМУЛАЦИЈА ВИБРИРАНСКИ АНАЛЕН ЗАДНИК

Истражете ги дивите возбудувања на аналната игра со 5.5 инчниот црн силиконски водоотпорен приклучок за е-стимулација за вибрирачки анален задник. Овој неверојатен приклучок користи електрична струја за да го стимулира вашиот нервен завршеток, воведувајќи ве во анален оргазам кој се враќа на грбот. Има двојно луковично тело со ребрести рабови за интензивна анална стимулација. Приклучокот за задник има разгорена основа што ви овозможува да се заклучите цел ден без ризик од случајно прекумерно вметнување. Едноставно исушете го и вметнете го 5.5 инчниот црн силиконски водоотпорен приклучок за вибрирачки анален задник за е-стимулација. Изберете ги вашите вибрации и јачината на e-stim, додадете чекајте да ве исфрли од памет. Со цели 90 минути струен удар, вашето задоволство е неограничено.

7.5-ИНЧЕН ЦРН ЕЛЕКТРО-СТИМУЛАЦИСКИ МАСТУРБАТОР ВИБРИРАНСКИ Г-ТОЧКА
7.5-ИНЧЕН ЦРН ЕЛЕКТРО-СТИМУЛАЦИСКИ МАСТУРБАТОР ВИБРИРАНСКИ Г-ТОЧКА

Подигнете ги вашите оргазми на сосема ново ниво со 7.5 инчниот црн мастурбатор со вибрирачка електростимулација на Г-точка. Дизајнирана со две сијалици на вратилото, масажата со електро-стим Г-точка ќе ги масира сите ваши слатки точки додека испраќа оргазмични ударни бранови меѓу вашите нозе за воодушевувачки оргазми. Има максимално ниво на бучава од 50 db, па можеби ќе сакате да ја задржите музиката вклучена само во случај ѕидовите да бидат премногу тенки. Со целосно наполнета батерија, добивате цели 90 минути непрекината забава. Но, погрижете се да ја задржите вашата игра под половината и подалеку од вода.

ELECTRASTIM ELECTRALOOPS ПРЕСТАВЛИВИ ЕЛЕКТРО ПРСТЕНИ ПРСТЕНИ
ELECTRASTIM ELECTRALOOPS ПРЕСТАВЛИВИ ЕЛЕКТРО ПРСТЕНИ ПРСТЕНИ

Уживајте во пополн почувствителен петел со Electrastim Electraloops прилагодливите прстени за кур. Носете ги Electraloops околу кој било дел од вратилото за оргазам без раце кога играте соло. Со партнерот, поставете ги Electraloops во основата на вашиот пенис и околу вашите основи за потешка ерекција и трнење што ги надополнува вашите удари и го натера вашиот партнер до оргазми што го отепува телото. Без разлика дали играте соло или имате заедничко задоволство, Electrastim Electraloops Adjustable Electro Cock Rings ќе ве остави задоволни.

РИМБА ЕЛЕКТРО ШОК ТОПКА РАСЛАГА ПАДОБРАН ЗА НЕГО
РИМБА ЕЛЕКТРО ШОК ТОПКА РАСЛАГА ПАДОБРАН ЗА НЕГО

Закачајте ги и привлечете ги вашите топки до оргазми што ве тресат нозете со носилката за падобрански топки Rimba Electro Shock Ballstretcher. Оваа носилка за топки ви дава привлечно оргазмично чувство поврзано со истегнување на топчињата, а во исто време испраќа мали делови од електричен удар до вашите топки за лудо задоволство. Исто така, ги спречува вашите топки да не се затегнат, давајќи ви повеќе време да ги турнете вашите љубовници пред ејакулација. Нејзината едноставност и моќ едноставно го отепува умот.

RIMBA 2-ПАРЧНИ ЕЛЕКТРО СЕКС Флексибилни ремчиња за пенисот
RIMBA 2-ПАРЧНИ ЕЛЕКТРО СЕКС Флексибилни ремчиња за пенисот

Подобрете ги вашите соло сесии со комплетот Rimba 2-Piece Electro Sex Flexible Rrap за пенисот. Веќе не треба да ја вршите сета практична работа за да доживеете оргазам. Едноставно врзете го сетот за флексибилни ремени за пенис од 2-парчиња Rimba Electro Sex и гледајте како го добивате задоволството од оргазмите без раце. Ременот ќе ве натера да се чувствувате потешко и почувствително, дури и најмалиот допир со прст ќе предизвика морници по целото тело.

РИМБА ЕЛЕКТРО ШОК ДИЛДО МАСТУРБАТОР МУЛТИКУРШМ
РИМБА ЕЛЕКТРО ШОК ДИЛДО МАСТУРБАТОР МУЛТИКУРШМ

Добијте го тој неверојатен оргазам за кој сте посакувале со мастурбаторот Rimba Electro Shock Multi-Bullet Dildo Masturbator. Ова дилдо со мониста е дизајнирано за ништо друго освен за екстремно задоволство. Има осовина со мониста што е супер пријатно при вметнување и потиснување. Сега спојте го тоа со некоја електро-стимулација до вашиот задник и сте во можност за повеќекратни оргазми за виткање на прстите. Играјте соло или споделете го вашето задоволство, како и да е, ништо не ви е загарантирано освен луди моменти на чисто задоволство.

6-ИНЧНА МИСТИМ ДОН ЖУАН ЕЛЕКТРО СЕКС сонда
6-ИНЧНА МИСТИМ ДОН ЖУАН ЕЛЕКТРО СЕКС сонда

Сондата за секс MyStim Don Juan Electro од 6 инчи е дизајнирана да посвети посебно внимание на вашата вагина или анален за тој вкочанет оргазам што го баравте. Сондата има должина од 5 инчи што може да се вметне, што совршено допира до вашата г-точка или п-точка. Со обем од 3.1 инчи, оваа сонда е супер удобна за почетници. Направен и за мажи и за жени, ви дава мек вкус на електрошок соло или со вашиот партнер. Вклучете го во вашата игра на улоги за да ја подигнете вашата интимност на сосема ново ниво.

RIMBA ГОЛЕМ МЕТАЛ ЕЛЕКТРО ШОК ЉУБОВ ЈАЈЦЕ
RIMBA ГОЛЕМ МЕТАЛ ЕЛЕКТРО ШОК ЉУБОВ ЈАЈЦЕ

Како што е секогаш случај, постои тенка граница помеѓу болката и задоволството. Влезете во оваа горчлива фантазија со Rimba Large Metal Electro Shock Love Egg. Вметнете го екстра големото анално љубовно јајце за оргазмична полнота и чувство на истегнување. Жичениот електрошок предизвикува електричен удар што сте вашиот канал, ве доведува до отепувачка кулминација што никогаш не сте ја доживеале. Тоа е експресно возење до екстази.

10-ИНЧИ ELECTRASTIM ELECTRO сонда УНИСЕКС СЕКС ДИЛДО
10-ИНЧИ ELECTRASTIM ELECTRO сонда УНИСЕКС СЕКС ДИЛДО

Редефинирајте го вашето разбирање за задоволството со повеќенаменската 10-инчна ElectraStim Electro Probe Unisex Sex Dildo. Оваа сонда има должина на вметнување до 8 инчи, што овозможува совршена масажа на простатата и г-точката. Се одликува со вибрирачко јајце на врвот со виткање вратило, така што се контурира со вашето тело во секоја положба. Преполн со електрични шокови, можете да го користите за стимулирање на клиторисот, топчињата, г-точката или п-точката, без разлика кој дел ви предизвикува морници на 'рбетот, можете слободно да си играте со него. Во секој случај тоа е ваша игра, само вашата креативност може да ве ограничи.

Диететичар
MS, Универзитетот Лунд, Шведска

Исхраната игра важна улога во животот на човекот. Навиките во исхраната се еден од факторите кои влијаат на нашето здравје. Често постои заблуда меѓу луѓето дека нутриционистите принудуваат многу рестриктивна диета, но тоа не е точно. Всушност, јас не забранувам никакви производи, но ги посочувам грешките во исхраната и помагам да се променат со давање совети и нови рецепти кои сам ги пробав. Ги советувам моите пациенти да не се спротивставуваат на промените и да бидат намерни. Само со волја и одлучност може да се постигне добар резултат во која било област од животот, вклучително и промена на навиките во исхраната. Кога не работам, сакам да одам на качување. Во петок навечер, најверојатно ќе ме најдете на мојот кауч, како се гушкам со моето куче и гледам Netflix.

Најново од Lifestyle

СОФА ЛАЖЕЊЕ СЕКС ПОЗА

Позицијата за секс на троседот е одлична ако се опуштите и дозволите вашиот маж да ја преземе контролата. Тоа

СЕКС ПОЗИ

Пегирањето е релативно поретко во секс сцената за возрасни, но сепак се здоби со влечење. И