Trupi erotik i grave: Pse i duam ato

Trupi erotik i grave: Pse i duam ato

Çorapet e trupit janë veshje provokuese, të dizajnuara për të ngacmuar dhe turpëruar kur shfaqen në një trup femëror të imët. Të ngushta ndaj lëkurës dhe dekorative, ato janë të gjitha në një veshje të brendshme që janë përshtatur posaçërisht për arsye estetike për të nxjerrë në pah asetet më të mira të përdoruesit. Zakonisht ato mbulojnë përdoruesin nga qafa e poshtë për të siguruar një sistem mbështetës të gjithanshëm, dhe më të mirat paraqesin hapësira të hapura ku ka më shumë rëndësi.

https://www.dailymotion.com/embed/video/x8e7ar6?autoplay=1

Tradicionalisht, çorapet e trupit visheshin (dhe mbahen) nga kërcimtarë ekzotikë, të cilët duhet të shtrembërojnë trupin e tyre në poza të mahnitshme pa u shqetësuar nëse të brendshmet zvarriten ose kapen. Për shkak se nuk vishni asgjë poshtë një çorape trupi, ju jep lirinë për të shijuar lëvizjen e trupit tuaj ndërkohë që mbuloheni.

Sot, megjithatë, çorapet e trupit janë adoptuar nga fetishistët dhe burrat në mbarë botën po i falënderojnë kujtdo që i bekoi me variantet e dantellave të zeza me një bust dhe bigëzim të hapur. Ato janë të veshura në mënyrë provokative nën fustanet e vegjël të zinj, të cilët – kur hiqen – zbulojnë një ansambël seksi të dantellave të gjithanshme që do të rrisë rrahjet e zemrës.

Dëshironi një veshje seksi për një natë të madhe? Çorapet e trupit janë në mënyrë ndjellëse erotike dhe vijnë në një sërë modelesh të ndryshme që do ta ngacmojnë atë sa më shumë ose aq pak sa të doni. Çorape seksi me flutura është një tërheqje e pafytyrë për modën e stilistëve rrjetë peshku që paraqet një bigëzim të hapur me prerje rreth gjoksit dhe bustit. Ju mund ta guxoni dyfish të mbajë duart larg dhe ai do të kishte vështirësi t'ju dëgjonte!

Dëshironi t'i shtoni pak butësi veshjes suaj të darkës? Vishni një çorape të sofistikuar por edhe seksi pa bigëzim nën veshjen tuaj dhe ndjeni përkëdheljen e ngushtë të përzierjes së najlonit/elastit që përqafon trupin gjatë gjithë vaktit. Është i rehatshëm dhe duket i shkëlqyeshëm – për të mos përmendur, sekreti juaj pa bigëzim është një mënyrë e shkëlqyer për të nxjerrë lëngjet tuaja krijuese ndërsa përgatiteni për një natë me kama sutra që do ta bënte krenar një kontortionist.

Trupi erotik i rekomanduar për femra nga pjeshkët dhe britmat

Çorape me rrip me rrjetë super seksi për MB 8-14

Çorape me rrip me rrjetë super seksi për MB 8-14

Çorape me rrip rrjete tërheqëse me një model lulesh. One Size UK 8 deri në 14

Specifikimet e çorapeve me rrip llastik me rrjetë super seksi për MB 8-14

Larja: Larje me dorë
Ngjyra: E zezë
Për Kush: Femër
Materiali: Najloni
Marka: Të brendshme femrash Leg Avenue
Stili: Rripa llastik

Çorape me rrip me rrjetë super seksi për MB 8-14

Çorape me karrocë pa kapelë me dantella me lule të bardha, MB 8-14

Çorape me karrocë pa kapelë me dantella me lule të bardha, MB 8-14

Ajo që e dallon këtë çorape të bardhë trupi është qafa e rripit të kafazit që bie butësisht mbi gjoks duke nxjerrë në pah dekoltenë tuaj. Me një rrip të hollë në qafë dhe me shpinë të hapur, kjo e gjitha në një çorape trupi përshtatet si një dorezë dhe ka ngjitur mbathje dhe çorape me një bigëzim të hapur. Dizajni i gjithanshëm është një dantellë elegante me lule e cila i jep kësaj veshjeje një prekje të klasit. Një shumë joshëse dhe lajkatare të gjitha në një, ideale për një mbrëmje të veçantë me mashkullin tuaj. Pëlhura është e përbërë nga 91% najlon dhe 9% elastik dhe është e rehatshme për t'u veshur dhe e qëndrueshme. Ju do të konsumoni shumë nga kjo veshje për sa kohë që lani me dorë. Ky artikull nuk përfshin brekët. Blini Leg Avenue Leg Avenue Leg Avenue Leg Lace Lace Bodystocking Madhësia UK 8 deri në 14 tani!

Çorape me karrocë pa kapelë me dantella me lule të bardha, MB 8-14

Specifikimet e çorapit të çorapit me varëse me dantella të bardhë me lule, MB 8-14

Larja: Larje me dorë
Ngjyra: E bardhe
Për Kush: Femër
Marka: Të brendshme femrash Leg Avenue
Stili: Trupi
Madhësia: Një madhësi (përshtatet 8-14)

Për vitet e fundit, Tatyana ka punuar si blogere seksi dhe këshilltare për marrëdhënie. Ajo është paraqitur në revista si Cosmopolitan, Teen Vogue. Vice, Tatler, Vanity Fair dhe shumë të tjerë. Që nga viti 2016, Tatyana është fokusuar në seksologji, ka ndjekur kurse të ndryshme trajnimi, ka marrë pjesë në konferenca dhe kongrese ndërkombëtare. “Uroj që njerëzit të trajtojnë çështjet seksuale në kohën e duhur! Harrojeni drojën, paragjykimin dhe ndjehuni të lirë të vizitoni një mjek seksi për ndihmë ose këshilla!” Tanya kënaqet duke ndjekur flakët e saj për kreativitet përmes modelimit, artit të grafitit, astronomisë dhe teknologjisë.

Më të rejat nga Lifestyle

RREGULLIMI I POZITEVE SEKSI

Pegging është relativisht më pak e zakonshme në skenën e seksit të të rriturve, por megjithatë ka fituar tërheqje. Dhe