5 dhuratat më të mira të ditës së Shën Valentinit për çifte

5 dhuratat më të mira për çiftet për ditën e Shën Valentinit

Dita e Shën Valentinit është një ditë në vit ku ju keni justifikimin e përsosur për të fikur telefonin, të fikni televizorin dhe të kaloni një mbrëmje dhe natë të tërë të përkushtuar ndaj partnerit tuaj. Ndizni ndriçimin romantik, muzikën me humor të ulët - dhe, sigurisht, shumë lodra seksuale të këndshme për të ndarë! Këtu janë pesë dhuratat tona të preferuara të Ditës së Shën Valentinit për Çiftet për ta bërë ditën e Shën Valentinit një natë për t'u mbajtur mend!

Klonimi i një sapuni Willy

Ky komplet i pafytyrë sapuni i bërë vetë është shumë argëtues dhe është një mënyrë e shkëlqyer për të lehtësuar humorin me gjysmën tjetër. Kompleti përmban gjithçka që ju nevojitet për të bërë një klon të vullnetshëm të mikut tuaj të vogël të vështirë - dhe, po, është sapun në litar. Ai mund të ketë nevojë për ndihmë për t'u vështirësuar, por kjo është ajo që ka të bëjë kjo natë, apo jo?

Kit Naughty Weekender

Këtë vit, Dita e Shën Valentinit bie të enjten. Pse të mos e hiqni të Premten nga puna dhe të kaloni një fundjavë të gjatë në shtrat së bashku me këtë komplet Naughty Weekender? Qirinjtë përcaktues të humorit krijojnë humorin teksa dilni nga rrotulluesi seksi për të zbuluar se çfarë ju pret. Shijoni të gjitha sugjerimet në lojën spinner dhe sigurohuni që të kënaqeni me të mirat e tjera që vijnë në komplet gjithashtu: ëmbëlsira të nxehta për trupin, vaj ngrohës për masazh, balsam sensual për trupin dhe një sy të lidhur.

Ne Vibe 3

Trajtojeni veten me një vibrator çiftesh të vlerësuar me çmime me We Vibe 3. E fundit në kolektivin We Vibe, kjo lodër e sofistikuar seksi ka të bëjë me kënaqësi të dyfishtë duke ofruar stimulim të brendshëm dhe të jashtëm. Është një vibrator fleksibël në formë U-je, i krijuar për t'u përdorur gjatë seksit për të stimuluar klitorisin dhe pikën e saj g, duke i siguruar atij edhe vibrime të fuqishme. Është plotësisht e rikarikueshme, kështu që mund ta shijoni këtë lodër seksi shumë kohë pasi nata e pasionit të ketë kaluar më 14 shkurt.

Një vit lojërash krijuese për të dashuruarit

Kush thotë se romanca e Ditës së Shën Valentinit zgjat vetëm një natë? Ky komplet i Vitit të Lojërave Kreative për Dashamirët është i dedikuar për t'i shtuar pak erëza jetës tuaj seksuale për 365 ditë në vit. 52 lojëra të ndryshme ju lejojnë të eksploroni anën argëtuese të seksit me poker strip, puthje kreative dhe lojëra të tjera të pafytyrë për dy. Ky komplet përfshin gjithçka që ju nevojitet për të ngecur për një vit joshjesh sensuale me një kthesë argëtuese.

Vibrator Zini Deux His and Hers

Zini Deux është një masazhues i rikarikueshëm me prekje të butë i krijuar për të qenë kombinimi perfekt i tij dhe i saj. Dy gjysmat janë të lidhura në mënyrë magnetike për ruajtje të lehtë dhe mund të ndahen me një tërheqje të thjeshtë. Gjysma e saj stimulon murin e brendshëm vaginal, si dhe labinë dhe klitorisin, ndërsa gjysma e tij është projektuar për të mbështetur skrotumin duke ofruar stimulime të buta në boshtin e penisit. Çdo gjysmë ka kontrollet e veta për funksionim të pavarur, në mënyrë që të mund të zgjidhni nga 5 shpejtësi të ndryshme dhe 10 cilësime të ndryshme.

Nutricionist. Universiteti Bluffton, MS

Në botën e sotme, mënyrat e të ngrënit dhe ushtrimeve të njerëzve kanë ndryshuar, dhe shpesh është mënyra e jetesës që është shkaku i shumë sëmundjeve të lidhura me dietën. Unë besoj se secili prej nesh është unik - ajo që funksionon për një nuk i ndihmon tjetrin. Për më tepër, mund të jetë edhe e dëmshme. Më intereson psikologjia e ushqimit, e cila studion marrëdhëniet e një personi me trupin dhe ushqimin, shpjegon zgjedhjet dhe dëshirat tona për produkte specifike, vështirësinë e mbajtjes së peshës trupore optimale, si dhe ndikimin e faktorëve të ndryshëm të brendshëm dhe të jashtëm në oreksin. Unë jam gjithashtu një koleksionist i zjarrtë i makinave të vjetra dhe aktualisht, jam duke punuar në Mercedesin tim W1993 të vitit 124. Ju mund të keni hasur në artikuj në të cilët jam paraqitur, për shembull, në Cosmopolitan, Elle, Grazia, Women's Health, The Guardian dhe të tjerë.

Më të rejat nga Lifestyle

RREGULLIMI I POZITEVE SEKSI

Pegging është relativisht më pak e zakonshme në skenën e seksit të të rriturve, por megjithatë ka fituar tërheqje. Dhe