Top 7 sutjenat që nuk do të rrezikoni t'i vishni!

Top 7 sutjenat që nuk do të rrezikoni t'i vishni!

"Eshte cmenduri!" – Kjo është ajo që ju duhet të bërtisni, duke parë këto, ndoshta sutjenat më të çuditshme ndonjëherë. Çfarë kishin në mendje stilistët që krijuan këto pjesë të çmendura, por kreative? Epo, nuk do ta dimë kurrë, kështu që le të hedhim një vështrim më të afërt:

Sutjena me pëllëmbë dore

Po palma të arta të mbështjella rreth bustit? Kupat në formë pëllëmbësh mbështeten nga rripat e qafës.

Sutjena me pëllëmbë dore

Sutjena e peshkut të kuq

Dy depozita uji me peshq të kuq në vend të kupave. Natyrisht, nuk ka funksion mbështetës ose ndonjë veçori tjetër të një sytjena të rregullt. Ky “bra” është bërë me qëllim argëtimi për festa në pishina me ujë të freskët.

Sutjena e peshkut të kuq

Ndizni sytjena

Ky lloj i një sytjena është në të vërtetë një i përshtatshëm për t'u veshur dhe i projektuar për ato zhurma të çmendura, festa në disko në ajër të hapur dhe shfaqje në klubet e natës. Është thjesht e pamundur të qëndrosh pa u vënë re në këtë sutjen me shkëlqim dhe me shkëlqim.

Ndizni sytjena
Ndizni sytjena

Angry Birds dhe sytjena Pokemon

Bërtitini të gjithë fansave atje!

Ato, në fakt, janë sutjena të rregullta, të printuara me heronjtë legjendar të lojës Angry Birds dhe me imazhin Pikachu Pokemon. Është e mrekullueshme për argëtim dhe ngjarje tematike për të tërhequr vëmendjen maksimale.

Angry Birds dhe sytjena Pokemon
Angry Birds dhe sytjena Pokemon

Një sytjena jurie

Frymëzuar nga imazhi i Zonjës së Drejtësisë, ky sytjena e jurisë me mirësjellje të Triumfit është projektuar në një formë të shkallës së drejtësisë. Dikush patjetër do ta fitonte rastin duke veshur këto kupa, nuk mendoni?

Një sytjena jurie

Topa disko

Një sytjena për një tërheqje maksimale të vëmendjes. Dy "topa disko" në vend të kupave janë të mbuluar me copa të vogla pasqyre për t'ju lënë të shkëlqeni më shumë se të gjithë në pistën e vallëzimit.

Topa disko

Bra Gjuetia Martesore

Është një tjetër çmenduri japoneze e mishëruar në këtë strukturë sutjenash, e cila përfshin një lloj busti me një orë numërimi mbrapsht që numëron minuta dhe orë deri në momentin e dasmës. Qëllimi i vetëm i besueshëm i këtij sytjena është të frikësojë një dhëndër, kështu që ai do të ikë nga nusja për të mos e parë më këtë sytjena. Nuk kemi shpjegim tjetër.

Bra Gjuetia Martesore

Sutjena me ëmbëlsira me çokollatë

Epo, kjo është një gjë fjalë për fjalë e ëmbël – dy ëmbëlsira me çokollatë të zbukuruara me elementë kremoz dhe qershi ikonike në majë. “Më provoni”, thotë pronari i sytjena, – dhe do të përjetoni ose ndjesitë më të ëmbla ose… diabet. Zgjedhja juaj?

Sutjena me ëmbëlsira me çokollatë

Për vitet e fundit, Tatyana ka punuar si blogere seksi dhe këshilltare për marrëdhënie. Ajo është paraqitur në revista si Cosmopolitan, Teen Vogue. Vice, Tatler, Vanity Fair dhe shumë të tjerë. Që nga viti 2016, Tatyana është fokusuar në seksologji, ka ndjekur kurse të ndryshme trajnimi, ka marrë pjesë në konferenca dhe kongrese ndërkombëtare. “Uroj që njerëzit të trajtojnë çështjet seksuale në kohën e duhur! Harrojeni drojën, paragjykimin dhe ndjehuni të lirë të vizitoni një mjek seksi për ndihmë ose këshilla!” Tanya kënaqet duke ndjekur flakët e saj për kreativitet përmes modelimit, artit të grafitit, astronomisë dhe teknologjisë.

Më të rejat nga Lifestyle

RREGULLIMI I POZITEVE SEKSI

Pegging është relativisht më pak e zakonshme në skenën e seksit të të rriturve, por megjithatë ka fituar tërheqje. Dhe