KOSTUMET SEKSI PLAY ROLEVE PËR TË RRITUR (DHE SI TË ZGJEDHNI NJËN)

KOSTUMET SEKSI PLAY ROLEVE PËR TË RRITUR (DHE SI TË ZGJEDHNI NJËN)

Ndërsa njerëzit arrijnë pjekurinë seksuale, ata fantazojnë për njerëz, situata dhe gjëra të ndryshme. Gradualisht, këta skenarë bëhen tepër tërheqës për individin e zhytur në imagjinatë. Loja me role është një metodë e zakonshme e shprehjes seksuale. Shumica e çifteve pranojnë se luajtja e roleve është emocionuese dhe joshëse. Të dy të dashuruarit mund të vishen dhe të interpretojnë skenarët apo dëshirat e ndryshme seksuale që mund të kenë. Fillestarët mund ta kenë të vështirë të kenë një seancë perfekte me role. Gjëja më e rëndësishme për çiftet fillestare është të mos e teprojnë atë. Ata duhet të përpiqen të argëtohen sa më shumë që të jetë e mundur. Gjithashtu, një seancë me role nuk mund të jetë e plotë pa kostumin e përsosur. Ky artikull paraqet kostumet e ndryshme për lojëra me role dhe rregullat e fantazisë seksuale.

Si të përgatiteni për lojën para

Pasi të keni në mendje fantazinë tuaj, planifikoni për veshjen tuaj. Zgjidhni veshjen që ju bën të ndiheni të qetë dhe të sigurt. Gjithashtu, gjeni një kostum që kënaq trupin tuaj dhe ju bën të ndiheni joshëse. Kjo siguron që fantazia juaj të ketë një fillim të shkëlqyeshëm. Pas kësaj, kuptoni se ku do të zhvillohet seanca. Merrni parasysh lodrat e seksit që duhet të përfshini në lojën tuaj, duke përfshirë dildos, vibratorë ose vajra masazhi. Gjëja më e rëndësishme është të argëtoheni dhe të kënaqeni, pavarësisht nga ideja e lojës me role.

Kostume seksi për të rritur me role

Të brendshme femrash të modës në modë një copë

Vendoseni trupin tuaj në një humor të relaksuar me këtë joshëse të brendshme femrash. Kjo veshje ndihet jashtëzakonisht e lëmuar në lëkurë për shkak të materialit rrjetë. Këto të brendshme mund të shërbejnë si një veshje nate dhe një çantë seksi për çiftet e çuditshme. Kur blini, kontrolloni grafikun e madhësive për të marrë një përshtatje të përsosur.

Sutjena tërheqëse për femra në kafaz 

Këto të brendshme seksi janë bërë nga material elastik për një ndjesi super të qetë. Kjo veshje është e zbukuruar me material të fortë dantelle, duke i dhënë një fund elegant. Ju mund të zgjidhni ta kombinoni këtë veshje me përputhje të brendshme për një pamje ekstra joshëse.

Gratë e modës seksi me sytjena me kafaz

Ky sytjena komode është bërë nga dantella, duke ju dhënë një ndjesi të pakufizuar. Kjo veshje ka perde dhe elasticitet perfekt. Sutjena me kafaz të zbrazët është vizualisht e këndshme. Vjen në një ngjyrë, të zezë dhe mund ta kombinoni me një fund sipas dëshirës tuaj.

Set të brendshmesh për femra Polka Dots Sweaty Rock

Këto të brendshme të djersitura janë bërë nga rrjetë dhe kanë një grep dhe mbyllje me sy për rregullim të lehtë. Veshja ka rripa të rregullueshëm, të tejdukshëm pantallona të shkurtra, dhe braleta të bëra nga pëlhurë elastike, duke e bërë atë një zgjedhje të mirë për gratë e të gjitha madhësive.

Kostum trupi i zhytur për femra Donalla me një copë Teddy

kjo bodysuit është bërë nga materiali i butë dhe i qetë. Veshja nuk ka grepa, duke e bërë këtë pamje të pakëndshme. Dizajni i thellë me qafë V kryqëzohet në pjesën e pasme për një përshtatje joshëse. Këto të brendshme seksi kanë konturet e trupit, duke i dhënë asaj një ndjesi të sigurt. Trupi duhet të lahet me dorë dhe të varet për t'u tharë.

Set i të brendshmeve për Krishtlindje për nxënëse Lea Lac

Kjo veshje seksi është bërë nga poliestër dhe material material elastik me cilësi të lartë. Pëlhura është e butë dhe e lëmuar në lëkurë. Kjo veshje vjen me një mini fund joshëse karroce me dantellë në buzë. Pjesa e sipërme është e zbukuruar me një kravatë plaid, duke e bërë këtë veshje simpatike dhe të lezetshme.

Set rolesh për të brendshme femrash nxënëse ADOME

Paketa Adome vjen me një top, një fund me mbyllje elastike në bel dhe të bardhë deri në kofshë stockings. Ky grup është bërë nga pëlhurë e butë dhe elastike që është e rehatshme. Pjesa e sipërme përmban një mbyllje me kravatë që rregullohet lehtësisht për t'iu përshtatur çdo madhësie të gjoksit.

Veshje e veshjeve të femrave për nxënëse të brendshme femrash YIKAYI

Ky komplet seksi të brendshmesh për femra përfshin një fund mini me karton dhe një jakë kapëse. Jaka plaid vjen me një majë të lezetshme rrjetë, duke rritur pamjen e bustit. Beli elastik i fundit jep një përshtatje të rehatshme dhe tërheqëse. Kjo veshje është gjithashtu e lehtë për t'u hequr dhe veshur.

Set i të brendshmeve për femra Avid love Set me dantella Teddy Rrip për fëmijë Kostum trupi për kukulla

Kjo të brendshme joshëse përmban filxhanë të përsosur dantelle me detaje rripi, thekse harku saten, rripa të rregullueshëm, rripa të rregullueshëm me kapëse metalike dhe një mbyllje me grep të pasmë. Kjo veshje vjen në ngjyra dhe madhësi të ndryshme, e përshtatshme për çdo formë trupi.

Të brendshme femrash me kostum seksi të bukuroshes së vogël

Kjo veshje e bukur ju kthen në një princeshë skllavëruese simpatike me dizajnin e saj joshës. Kompleti vjen me një bluzë bikini seksi me një dizajn të artë me onde përpara, një fund maxi të gjatë dhe të brendshme të buta që nxjerrin në pah këmbët. Kjo veshje është e rehatshme dhe e frymëmarrjes.

Rregullat e fantazisë seksuale

Loja me role erotike kërkon përpjekje. Ju mund të bëni një skenë infermiere-mjek me vetëm njërin prej jush të veshur, por realiteti do të ndërhyjë në iluzionin. Loja me role nuk kërkon gjithmonë kostume joshëse. Disa role në çifte luajnë verbalisht, duke emocionuar njëri-tjetrin me fjalë të bukura dhe skena imagjinative. Për fillestarët, luajtja e roleve është komplekse dhe herët e para mund të ndihen të çuditshme, memece dhe absurde. Megjithatë, është një proces që kërkon durim. Provoni të gjitha fantazitë që ju zgjojnë dhe kënaquni me atë që ndihet rehat për të dy. Kostume për të rritur duhet të jetë realiste, provokuese dhe intriguese. Ata gjithashtu mund të jenë të neveritshëm dhe të pavlerë nëse kjo është atmosfera juaj. Aksesorët dhe lodrat e seksit e zbukurojnë çdo seancë, prandaj, përfshijini ato në seancat tuaja për t'i mbajtur gjërat interesante. Megjithatë, është mirë të vendosen rregulla bazë. Diskutoni se çfarë dëshironi dhe si ndiheni përpara seancës. Gjithashtu, vendosni se kush do të jetë i nënshtruar dhe kush do të dominojë dhe ndërroni herë pas here. 

Bottom Line

Luajtja e roleve nuk është një justifikim për të vepruar jashtë karakterit. Duhet të jetë e këndshme dhe e dobishme reciproke. Krijoni një gardërobë me veshje që mund t'i përdorni për të imituar një personazh ose skenë të caktuar. Një kostum fantastik i dhomës së gjumit është një hap i mirë për të stimuluar mendjen në përgatitjen për një seancë me avull. Paraloja kërkon besim dhe ndershmëri, veçanërisht për fillestarët. Diskutoni pse dëshironi të provoni të luani role, veshjet joshëse me të cilat keni vizualizuar veten dhe pse ju duken tërheqëse. Përdoreni këtë artikull si një udhëzues për të arritur paralojën tuaj të ëndrrave.

Barbara është një shkrimtare e pavarur dhe një këshilltare për seksin dhe marrëdhëniet në Dimepiece LA dhe Peaches and Screams. Barbara është e përfshirë në iniciativa të ndryshme arsimore që synojnë t'i bëjnë këshillat për seksin më të aksesueshme për të gjithë dhe të thyejnë stigmat rreth seksit në komunitete të ndryshme kulturore. Në kohën e saj të lirë, Barbara kënaqet duke ecur nëpër tregjet e vjetra në Brick Lane, duke eksploruar vende të reja, duke pikturuar dhe duke lexuar.

Më të rejat nga Lifestyle

RREGULLIMI I POZITEVE SEKSI

Pegging është relativisht më pak e zakonshme në skenën e seksit të të rriturve, por megjithatë ka fituar tërheqje. Dhe