Rishikimi i produktit Amfora 2022

Rishikimi i produktit Amfora 2022

/

Nëse jeni duke kërkuar për komplete të hijshme dhe elegante të avullit CBD ose vajra avulli CBD me cilësi të lartë, duhet të keni parasysh amforave

Amphora është një markë shëndetësore britanike me produkte CBD premium që janë tërësisht natyrale dhe pa THC. Të krijuara për të ndihmuar stresin, gjumin, dhimbjet dhe produktivitetin, kompletet e avullit synojnë të ndihmojnë konsumatorët të arrijnë qëllimet e tyre të shëndetit duke shfrytëzuar fuqinë e kërpit. 

Amfora na dërgoi disa nga avujt e saj për të testuar dhe rishikuar. Përveç kësaj, lexoni mendimin tim të sinqertë për këtë çështje. 

Rreth Amforës

Amfora u themelua për të ofruar praktike, në përputhje dhe lehtësisht të kuptueshme Vapa CBD. Pas hulumtimit të markës, zbulova se është paraqitur në disa botime të spikatura, të cilat të gjitha vlerësuan cilësinë e produktit, kështu që isha edhe më i etur për të provuar vapat. 

Besimet e kompanisë përmbahen në emrin e saj - Amfora ishte një kontejner i përdorur nga qytetërimet e lashta për të transportuar mallra në mbarë botën, duke lidhur kështu kultura të ndryshme. Amphora është një kompani që beson në tregtimin etik të produkteve të krijuara për të ndihmuar njerëzit të jetojnë versionin më të mirë të vetes. 

Vapes dhe aksesorët vape janë ato në të cilat specializohet Amphora. Marka krenohet me ruajtjen e standardeve të cilësisë së lartë. Vapat janë bërë nga një distilim CBD me burim nga kërpi organik. 

të gjithë Modalitetet CBD dhe karrocat testohen në objektet e palëve të treta për të siguruar pastërtinë, cilësinë dhe fuqinë CBD. Ju mund të përdorni lehtësisht rezultatet e laboratorit në faqen e internetit të Amphora. Për më tepër, çdo paketim përmban një kod QR të cilin mund ta skanoni, përdorni numrin e grupit ose datën e prodhuesit dhe të aksesoni rezultatet e testimit. 

Politika e transportit të amforës

Amphora ofron transport në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar dhe BE. Amfora dërgon porositë sa më shpejt të jetë e mundur. Kjo do të thotë që nëse bëni një porosi përpara orës 2:2 (GMT), ajo dërgohet në të njëjtën ditë. Porositë e bëra pas orës 50:XNUMX (GMT) përpunohen të nesërmen. Dorëzimi është falas për porositë në Mbretërinë e Bashkuar prej XNUMX £ ose më shumë. Më duhet të përmend se më pëlqeu paketimi diskret, i cili ishte pa shenja, duke garantuar privatësinë e blerësit. 

Politika e Kthimit të Amforës

Amfora garanton kënaqësinë e klientit. Pra, nëse nuk jeni plotësisht të kënaqur me blerjen tuaj, mund ta ktheni atë brenda dy javësh nga data e blerjes. Për ta bërë këtë, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit, duke ju dhënë të gjithë informacionin e nevojshëm për të vazhduar me kthimet. Produktet duhet të jenë të pahapura nëse dëshironi të merrni një rimbursim të plotë. 

Rishikimet e produkteve të amforës

Fishekët e avullit CBD të Amphora vijnë në katër variante. Secili përmban CBD me cilësi të lartë të pasuruar me komponime natyrale për të rritur përfitimet e produktit. Karrocat vijnë në dy madhësi - 0.3 ml dhe 0.7 ml. Ato janë të pajtueshme me stilolapsin Amphora Craftsman (shqyrtuar më poshtë) dhe shumicën e fishekëve të stilolapsit me fije 510 vape.

Karrocat janë përbërësit më të pastër dhe nuk përmbajnë vitaminë E acetat, glicerinë vegjetale, propilen glikol ose vaj MCT. Ata janë miqësorë me veganët, të pastër dhe pa nikotinë dhe THC, duke premtuar një përvojë të mirëqenies së mirë. 

Për më tepër, karrocat janë bërë me një grykë plastike të klasës mjekësore dhe një rezervuar dhe një spirale qeramike. Unë jam absolutisht i fiksuar pas dizajnit dhe thjeshtësisë së përdorimit të karrocave. 

Lexoni për të zbuluar përfitimet dhe efektet e secilës karrocë vape. 

Fisheku i stilolapsit Amfora Inspire CBD Vape

La Inspire karrocë vape nga Amphora përmban 20% distilim CBD nga kërpi organik. Karroca ka një shije fantastike e cila është një kombinim i fuqishëm i toneve të jargavanit dhe agrumeve. Shija është intensive dhe ofron një përvojë të kënaqshme. Shija është e qetë dhe e lehtë në shije. Plus, nuk ka një shije të pakëndshme si disa nga karrocat CBD që kam provuar në të kaluarën. 

Formulimi është krijuar për të ofruar ndjenja ngritëse dhe për t'ju tërhequr për të kapur ditën. Pas avullimit, ndjeva një ndjenjë delikate qetësie dhe një nxitje energjie. Si rezultat, unë munda t'i kaloja takimet e mia të njëpasnjëshme plotësisht të përgatitur.  

Duke e përdorur atë çdo ditë për disa javë, mund të them se ky produkt ju ndihmon të largoni stresin dhe të jepni energji. Pra, nëse keni nevojë për një nxitje shtesë gjatë gjithë ditës, ky është vapa që ju nevojitet. 

Rregulloni fishekun e stilolapsit CBD Vape

La Fisheku i korrigjuar është formuluar për të "qetësuar dhe riparuar". Isha shumë kurioz të zbuloja nëse karroca do t'i përmbushte pritshmëritë e mia. Fillova ta përdor çdo ditë gjatë dy javëve para dhe pas stërvitjes sime. Pas përdorimit të vazhdueshëm, mund të them se vapa është një plotësues i shkëlqyer i regjimit tim të rikuperimit pas stërvitjes. Ai jep një ndjenjë relaksimi pothuajse të menjëhershëm dhe ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve dhe dhimbjeve të muskujve.

Vaping Mend do t'ju çojë në një kombinim relaksues të bimëve, pishës dhe frutave të ëmbla me gurë. Do të ndjeni fjalë për fjalë tensionin dhe dhimbjet tuaja duke u larguar. Shija është e ëmbël por jo dërrmuese, gjë që është shumë e rëndësishme për mua.  

Fisheku Peace CBD Vape Pen

La Karroca e paqes ju ndihmon të largoni stresin dhe të arrini qetësi. I përshkruar si një "përqafim i një përqafimi të ngrohtë", vapa ka një shije të këndshme me nota piper, grejpfrut dhe dru. Edhe pse është tepër e lëmuar në shije dhe aspak e ashpër në fyt, nuk jam adhuruesi më i madh i shijes së tij. Thënë kështu, unë jam një tifoz masiv i efekteve që jep. 

Fisheku Peace CBD Vape Pen
Karroca e paqes

Karroca nxit një ndjenjë qetësie dhe qetësie. Doli shumë e dobishme për ankthin dhe shqetësimet e mia të përditshme. Ndjenja është e butë dhe shumë delikate. Më e rëndësishmja, nuk ju bën të përgjumur, por më tepër të përqendruar dhe me qartësi të mendjes. 

Fisheku i stilolapsit Zzz CBD Vape

La Fisheku i stilolapsit Zzz CBD vape është e fundit që kam provuar nga përzgjedhja e Amforës. Paketimi i aromave të dëllinjës, limonit dhe pyllit pas shiut, kjo është shija ime e preferuar e amforës. Është e freskët dhe e shijshme, me vetëm një nuancë ëmbëlsie. Shija është e natyrshme dhe delikate, e përkryer për rutinën time të gjumit. 

Sa i përket efekteve, karroca bën atë që pretendon në paketim. Nuk kam pagjumësi të rëndë ose probleme me gjumin, por prirem të zgjohem në mes të natës. Megjithëse, gjatë disa javëve që testova këtë karrocë, kjo nuk ndodhi. Pra, një këshillë është të jeni plotësisht gati për të fjetur përpara se të përdorni këtë karrocë pasi efektet janë pothuajse të menjëhershme!

Seria e stilolapsave Craftsman Vape (Slate/Dru i zi)

Përveç karrocave të vapës, Amfora dërgon të sajën Stilolaps Artizanatit Vape në rrasa/Dru i zi. Stilolapsi vape i rikarikueshëm, i pa lëvizshëm me bateri litium-jon 300 mAh, i fuqizuar nga Vessel, kombinon elementë druri dhe alumin të anodizuar. Përveç kësaj, ai ka LED që tregojnë katër cilësimet e tensionit dhe jetëgjatësinë e baterisë. 

Në pamje të parë, unë tashmë isha e fiksuar pas dizajnit të saj unik dhe të hijshëm. Është shumë elegant, kompakt dhe autentik. Megjithëse është pak më domethënës në krahasim me disa stilolapsa të tjerë që kam përdorur, më pëlqeu qëndrueshmëria e tij. Ka një peshë solide dhe përshtatet mirë në dorën tuaj. 

Për më tepër, bëra pak kërkime dhe zbulova se stilolapsi përmban një modul gjithëpërfshirës të tranzicionit që lejon vendosjen e shumicës së fishekëve. Gjithashtu, i përshtatet shumicës së 510 karrocave me fije. Për më tepër, stilolapsi siguron rrjedhje mbresëlënëse të ajrit. 

Stilolapsi përmban gjithashtu një ngarkesë magnetike USB. Në fund, më duhet të përmend se bateria ka qëndrueshmëri solide dhe më shërbeu shkëlqyeshëm gjatë periudhës së provës. 

Rishikimi i produktit të amforës: Verdikti

Amphora është një markë e fokusuar në fishekë vape që premton pastërti dhe cilësi të lartë. Së pari, më bëri përshtypje paketa e saj diskrete e transportit dhe më pas nga paketimi elegant dhe elegant i produktit. Ju menjëherë keni një ndjenjë se produktet që do të përdorni janë luksoze. 

Më pas, duhet të them se më pëlqeu shija natyrale dhe e plotë e secilës karrocë. Edhe pse nuk jam adhuruesi më i madh i shijes së karrocave Peace vape, jam i mahnitur nga efektet që japin të gjitha karrocat. Secili prej tyre i përmbushi pritshmëritë e mia dhe dha efektet që premtoi në paketim.

Për më tepër, një plus i madh për Amphora është se produktet e saj janë të pastra dhe pa asnjë përbërës të dëmshëm. Dhe ato janë pa THC dhe miqësore me veganët.   

E fundit, por jo më pak e rëndësishmja, dizajni i stilolapsit vape është mbresëlënës, siç është edhe fluksi i ajrit. Megjithëse pak më i madh se stilolapsat e tjerë, stilolapsi Craftsman Vape nga Amphora është tepër i hijshëm dhe elegant. Duhet të them, tashmë është në listën time të dhuratave për Krishtlindje!  

Në përgjithësi, Amphora është një markë që duhet ta provoni, veçanërisht nëse jeni një dashnor i zjarrtë i avullimit të CBD!

MS, Universiteti Durham
GP

Puna e mjekut të familjes përfshin një gamë të gjerë diversiteti klinik, i cili kërkon njohuri dhe erudicion të gjerë nga një specialist. Megjithatë, besoj se gjëja më e rëndësishme për një mjek familjar është të jetë njerëzor, sepse bashkëpunimi dhe mirëkuptimi mes mjekut dhe pacientit janë vendimtare për të siguruar kujdes të suksesshëm shëndetësor. Në ditët e mia të pushimit, më pëlqen të jem në natyrë. Që në fëmijëri kam qenë e pasionuar pas shahut dhe tenisit. Sa herë që kam pushim, më pëlqen të udhëtoj nëpër botë.

Më të fundit nga CBD