Këshilla të tmerrshme për seksin

Këshilla të tmerrshme për seksin

Mendoj se është e sigurt të supozojmë se ne të gjithë duam të bëjmë seks të shkëlqyeshëm, dhe të bësh seks të mrekullueshëm do të thotë ta mbash atë të freskët në dhomën e gjumit apo jo? E drejta. Rubrika e këshillave për dashurinë e faqes sonë të revistës sonë mesatare të thashethemeve ose skandaleve zakonisht ka disa perla urtësie për këtë temë, por ia vlen të ndalemi për të vlerësuar se sa e mirë është ajo që po lexojmë. Sepse, ndërsa mund të marrim disa këshilla emocionuese nga gjuajtja me peshk në kolonë seksi (nuk do të kisha menduar kurrë të puthja në akull dhe as të luaja me frymë), ka shumë ide vërtet të këqija seksi atje. Këtu është një listë e disa këshillave veçanërisht qesharake të seksit që kam hasur.

Kur jepni kokën, lidhni flokët me tanga: Kjo nuk është as pak seksi. Nëse ndonjë gjë është pak e rëndë. Kjo ka qenë mes të pasmeve të mia gjithë ditën; Unë nuk e dua veçanërisht atë në flokët e mi, faleminderit.

Përpara se të jepni kokën, pini një gllënjkë ujë vërtet të nxehtë dhe mbajeni në gojë: Përveç rrezikut të dukshëm të përvëlimit të boshtit të tij dhe gjuhës, a nuk është goja mjaft e nxehtë ashtu siç është?

Ndërsa jepni kokën, mbani një kub akulli në gojë dhe drejtojeni përgjatë boshtit të tij: nga i nxehti në të ftohtë të ftohtë. Dhëmbët tuaj ka të ngjarë të fillojnë të dhembin dhe burrëria e tij do të tkurret nga frika nga shërbimet tuaja të akullta. Thjesht një ide e keqe.

Masazhoni shpinën e tij me një gjilpërë: Ideja këtu është që ato nyje kokëfortë në shpinën mashkullore do t'i përgjigjen mirë disa presioneve serioze. Kontrolli i realitetit, ju keni më shumë gjasa të mavijoni burrin tuaj sesa t'i bëni një masazh të kënaqshëm.

Lidhe bustin e saj me batanije që të mos lëvizë, më pas puth çdo centimetër të ekspozuar të trupit të saj: Seriozisht? Nëse jeni në robëri, ka mënyra më efektive (dhe më seksi) për të arritur të njëjtën gjë. Nëse nuk jeni, atëherë të jesh i lidhur papritur në çarçafët e krevatit është mjaft rrëqethës.

Rrëshqisni një donut unazë mbi burrërinë e tij dhe më pas thitheni: Përsëri! Jo të gjithë kanë një fetish ushqimor! Ndërsa disa njerëz mendojnë se kremi është një shtesë e mirë për çdo seks, jo të gjithë duan ëmbëlsira afër organeve të tyre gjenitale.

Në një dhomë të errët, përdorni një elektrik dore për të ndriçuar aty ku dëshironi që ai t'ju lëpijë ose përkëdhelë: Një ide e bukur, por budallaqe në praktikë. Do t'ju duhet të ndaloni kënaqësinë tuaj çdo disa minuta për të ridrejtuar me mundim vëmendjen e tij me dritën, shpesh duke e përdredhur veten në pozicione të çuditshme për ta bërë këtë. Më e lehtë të tregosh dhe të ankohesh në mënyrë sugjestive.

Zhytuni në gjoksin e lodrës së fëmijës tuaj kur ai nuk është në shtëpi dhe luani versionet e lojërave të tij me shirita: A ka vërtet nevojë për një shpjegim kjo? Është më shumë se pak rrëqethëse për një gjë, plus ju jeni një çift i rritur. Ju duhet të jeni në gjendje të përballoni lodrat tuaja.

Dhe e preferuara ime personale.

Ftoheni një qese me mermer dhe hidhini ato në shtrat para seksit: Vetëm, oh. Kjo i ngjan më shumë torturës së dhomës së gjumit sesa erotizmit.

Nutricionist. Universiteti Bluffton, MS

Në botën e sotme, mënyrat e të ngrënit dhe ushtrimeve të njerëzve kanë ndryshuar, dhe shpesh është mënyra e jetesës që është shkaku i shumë sëmundjeve të lidhura me dietën. Unë besoj se secili prej nesh është unik - ajo që funksionon për një nuk i ndihmon tjetrin. Për më tepër, mund të jetë edhe e dëmshme. Më intereson psikologjia e ushqimit, e cila studion marrëdhëniet e një personi me trupin dhe ushqimin, shpjegon zgjedhjet dhe dëshirat tona për produkte specifike, vështirësinë e mbajtjes së peshës trupore optimale, si dhe ndikimin e faktorëve të ndryshëm të brendshëm dhe të jashtëm në oreksin. Unë jam gjithashtu një koleksionist i zjarrtë i makinave të vjetra dhe aktualisht, jam duke punuar në Mercedesin tim W1993 të vitit 124. Ju mund të keni hasur në artikuj në të cilët jam paraqitur, për shembull, në Cosmopolitan, Elle, Grazia, Women's Health, The Guardian dhe të tjerë.

Më të rejat nga Lifestyle

RREGULLIMI I POZITEVE SEKSI

Pegging është relativisht më pak e zakonshme në skenën e seksit të të rriturve, por megjithatë ka fituar tërheqje. Dhe