Luajtja me role duhet të ketë parukë seksi

Luajtja me role duhet të ketë parukë seksi

Shumë çifte rigjallëron jetën e tyre seksuale duke provuar gjëra të reja dhe loja me role është një nga opsionet më emocionuese, me mundësi të pafundme për t'u ndezur. Është për t'u habitur se sa ndryshe ju bën të ndiheni pak nga pak kostum. Kur seksi ndihet i mërzitshëm, është padyshim koha që t'i shkundni gjërat me një kënd të ri, një pozicion të ri dhe një personazh të ri seksi. Paruket paraqesin një mënyrë të thjeshtë për të krijuar një karakter tërheqës me atë lloj joshjeje dhe mistike që i shtyn shumicën e meshkujve drejt shpërqendrimit.

Do për një bibliotekar të fiksuar me rregullat? Kombinoni një veshje të ashpër me një nuancë joshjeje dhe vishni parukën tuaj në një bisht të shkëlqyeshëm ose vishni atë me një palë syze të këndshme. Nëse keni vizion të përsosur, mund të gjeni lehtësisht syze me kostum të cilat kanë kornizë të qartë. Nëse burri juaj ka lënë të kuptohet se do të donte të kthehej në shtëpi te një joshëse e një vajze të shkollës së mesme, ndoshta një rikthim në dëshirën në rritje të ditëve të tij të shkollës, gjeni një paruke që rikrijon pa mundim pamjen e lezetshme të bishtit të derrit. Paruket sintetike janë më të përballueshme, dhe ka stile dhe gjatësi të pafundme për të zgjedhur.

Disa burra përfitojnë kënaqësi erotike nga veshja e parukeve, nëse djali juaj është i zhveshur dhe ju jeni të kënaqur me këtë aspekt të seksualitetit të tij, merrni atij një paruke që do ta kthejë atë në një forcë të energjisë së papërpunuar seksuale. Ata thonë se 'çifti që luan së bashku qëndron së bashku', por klishetë mënjanë, çifti që ndan fantazitë dhe vepron sipas të paktën disa prej tyre, gjithashtu ka gjasa të gjejë kënaqësi reciproke. Qoftë nëse ai po vdes të dijë se si është të kesh bravë të gjatë ose do të preferonte të të shihte në një bob që të bën të dukesh si një vamp që pi duhan, këta aksesorë paraqesin kaq shumë mundësi!

Luajtja e suksesshme e roleve ka të bëjë me sjelljen e një fantazie që është një kthesë e madhe në jetë. Vetëm një kostum seksi mund të arrijë shumë, por kur kombinohet me një parukë lajkatare, një kostum të nxehtë dhe ndoshta disa lodra emocionuese seksi, ansambli do t'i shtojë vërtet pak nxehtësi mashtrimeve të dhomës tuaj të gjumit.

Ieva Kubiliute është psikologe dhe këshilltare për seksin dhe marrëdhëniet dhe shkrimtare e pavarur. Ajo është gjithashtu një konsulente e disa markave të shëndetit dhe mirëqenies. Ndërsa Ieva është e specializuar në mbulimin e temave të mirëqenies, duke filluar nga fitnesi dhe ushqimi, te mirëqenia mendore, seksi dhe marrëdhëniet dhe kushtet shëndetësore, ajo ka shkruar për një sërë temash të stilit të jetesës, duke përfshirë bukurinë dhe udhëtimin. Pikat kryesore të karrierës deri më tani përfshijnë: shëtitje luksoze në Spa në Spanjë dhe bashkim me një palestër në Londër me 18 mijë funte në vit. Dikush duhet ta bëjë! Kur ajo nuk është duke shkruar në tavolinën e saj - ose duke intervistuar ekspertë dhe studime të rasteve, Ieva mbaron me joga, një film të mirë dhe kujdes të shkëlqyeshëm për lëkurën (sigurisht të përballueshme, ka pak gjëra që ajo nuk di për bukurinë buxhetore). Gjërat që i sjellin asaj gëzim të pafund: detoksifikimi dixhital, latte me qumësht tërshërë dhe shëtitje të gjata në fshat (dhe ndonjëherë vrapime).

Më të rejat nga Lifestyle

RREGULLIMI I POZITEVE SEKSI

Pegging është relativisht më pak e zakonshme në skenën e seksit të të rriturve, por megjithatë ka fituar tërheqje. Dhe