Rishikimi i produkteve të kompanisë Metolius Hemp

/

Kërpi Metolius është një kompani e njohur kërpi që kultivon kërpin CBD dhe CBG në mënyrë organike dhe rigjeneruese. Marka synon të ofrojë një linjë produktesh Wellness që nuk janë psikoaktive, por janë më efikase se çdo gjë tjetër që gjendet në treg. Nga puro kërpi deri te një linjë e artikujve aktualë, kompania ka diçka për të gjithë. 

Më dërguan disa Metolius Hemp për të provuar, kështu që përveç kësaj, ju mund të gjeni rishikimin dhe përvojën time të sinqertë. Për më tepër, kam hulumtuar gjithçka rreth kompanisë, kështu që lexoni për të mësuar më shumë rreth politikave të saj, opsionet e zbritjes, reputacionin dhe më shumë. 

Rreth kërpit Metolius

Metolius Hemp është një kompani e përkushtuar për të transformuar shëndetin e njerëzve dhe planetin. Kërpi kultivohet në mënyrë organike në Bend, Oregon. Për më tepër, ekipi përdor praktika të qëndrueshme bujqësore për t'u rikthyer në tokë. 

Në faqen e tyre të internetit, ekipi zbulon se "pavarësisht nëse është duke përdorur mollëkuqe në vend të pesticideve për kontrollin e dëmtuesve, rinovimin e tokës me mbjelljen e bimëve mbuluese ose përdorimin e teknikave të ruajtjes së ujit, ne jemi të përkushtuar të forcojmë shëndetin e komunitetit tonë dhe të sekuestrojmë karbonin për një të ardhme më të pastër, më të ndritshme dhe më të shëndetshme.". 

Përzierjet e kërpit Metolius të CBD dhe CBG janë të pronarit. Përveç kësaj, ato janë përmirësuar me Isolate, Distillate & Kief për të ofruar eksperienca të fundit shije dhe efekte të fuqishme qetësuese.  

Çdo produkt shqyrtohet me kujdes në një objekt të palëve të treta dhe Certifikatat e Analizës janë lehtësisht të aksesueshme në faqen e internetit të kompanisë. 

Politika e rimbursimit të kërpit Metolius

Metolius Hemp ofron një garanci 30-ditore për kthimin e parave për të gjitha produktet. Kjo është një dëshmi më shumë se kompania i vë klientët në radhë të parë dhe me të vërtetë dëshiron që secili dhe secili të jetë i kënaqur me blerjen e tyre. Përveç rimbursimit të plotë, mund të kërkoni një shkëmbim ose një kredi në dyqan. 

Opsionet e zbritjes së kërpit të Metolius

Metolius shpesh kryen zbritje dhe shitje në produktin e tij. Një nga ofertat më të mira është Marrëveshja Magjike e Muajit - çdo muaj, një produkti i ofrohen përfitime speciale. Për shembull, ndërsa shkruani këtë përmbledhje, mund të blini katër CBD & CBG Flower Para-Rolls për 200 dollarë. Sigurohuni që të ndiqni kompaninë në mediat sociale dhe të regjistroheni në buletinin për të qenë të parët që do të dini për këto oferta fantastike, kryesisht pasi ato shpesh janë të kufizuara në kohë ose sasi. 

Klubet e Metolius Canna

Shërbimet e kompanisë Canna Clubs ju lejojnë të kurseni deri në 80%. Seria e shërbimeve të abonimit mujor janë krijuar për t'ju ndihmuar të merrni produktet Metolius drejtpërdrejt në pragun tuaj me çmimin më të përballueshëm. 

Rishikimi i plotë i produktit Metolius Hemp

Metolius Hemp ka një gamë të gjerë të produkteve CBD premium. Mund të gjesh Aktualitet CBD, qese, pluhur, lule dhe rrotulla. Përveç kësaj, ju mund të lexoni detajet në lidhje me përvojën time me produktet Metolius Hemp që pata mundësinë të provoja. 

River Logs CBD & CBG Kanagarët e kërpit

Kërpi revolucionar Regjistrat e lumit janë puroja e parë e përmirësuar premium e kërpit në treg. Bërë me 100% CBD organike dhe lule CBG, rrotullat janë mbështjellë me dorë në një gjethe palme e cila është gjithashtu organike. Ai përmban distilat CBD, kief CBG dhe një izolim CBD. Kjo ishte hera ime e parë që provoja një listë CBD me një profil kaq të mahnitshëm dhe të fortë. 

Unë nuk jam duhanpirës, ​​por këto trungje lumi mund të jenë një alternativë e shkëlqyeshme për puro, duke pasur parasysh se goditja e kërpit ofron një përvojë që është e njëjtë me pirjen e cigareve. Sidoqoftë, kanagarët nuk kanë erë, kështu që mund t'i shijoni kudo. 

River Logs CBD & CBG Kanagarët e kërpit

Më pëlqeu shumë trungu i lumit. Digjet ngadalë dhe ofron kënaqësi të zgjatur. Për më tepër, mund të përdoret për seanca të shumta tymi. Kombinimi i fuqishëm i CBD dhe CBG jep relaksimin përfundimtar duke synuar nervat dhe receptorët e dhimbjes. 

Regjistrat e lumit janë në dispozicion në format 3 dhe 5 gram. Profili i përgjithshëm i kanabinoidit varion nga 450-750 mg.

River Dreams CBD & CBN Drink Mix

Kompania ju premton “Fal në një gjumë të thellë të natës me Ëndrrat e lumit Metolius.Pluhuri është shtesa më e fundit në gamën e produkteve të Metolius. I krijuar për të nxitur një ndjenjë relaksi, pluhuri përmban CBN, efekte qetësuese dhe nxit gjumin e shëndoshë. Kur kombinohet me CBD, CBN ofron një ndjenjë të thellë të relaksimit të trupit dhe mendjes. 

Për më tepër, formula është e përmirësuar me magnez, i cili është thelbësor për funksionet e sistemit nervor, presionit të gjakut dhe shëndetit të trurit. 

Përzierja e pijeve është vërtet unike dhe shumë e lehtë për t'u konsumuar. Është një alternativë e shkëlqyer për ata që nuk duan të përdorin vajra CBD. Po e merrja pluhurin rreth 20-30 minuta para se të shkoja në shtrat. Kam përjetuar efektet më të mira kur marr një lugë, por mund të filloni me një dozë më të vogël në fillim, veçanërisht nëse nuk jeni një përdorues me përvojë CBD. 

River Dreams CBD & CBN Drink Mix

Po përzieja pluhurin në kakao të nxehtë pasi është pija ime e gjumit. Gjithashtu, ka një shije vishnje e cila është një kombinim ideal me aromën e çokollatës së kakaos. Por, pluhuri mund të përzihet në ujë ose në ndonjë pije tjetër të preferuar.

Pluhuri është me veprim të shpejtë, dhe unë arrita të bie në gjumë shumë shpejt pa u zgjuar në mes të natës. Si rezultat, arrita të flija shtatë orë gjumë, gjë që rrallë më ndodh ndryshe. Plus, u ndjeva i pushuar mirë dhe me energji ditën tjetër. 

Pluhuri është i disponueshëm në një shishkë gjashtë netësh dhe kavanoz 30 natë me 11.95 dollarë dhe 59,70 dollarë, respektivisht. 

Qese buzësh me magnez dhe CBD të lumit Metolius 

Uljet e lumit nga Metolius janë çantat inovative të buzëve që janë padyshim produkti më inovativ CBD në treg. Shumë të përshtatshme dhe argëtuese për t'u përdorur, çantat e buzëve janë me veprim të shpejtë dhe tepër të dobishme. 

Qese buzësh me magnez dhe CBD të lumit Metolius

Çdo qese përmban 100 mg izolat organik CBD dhe magnez për një efekt qetësues të përmirësuar. Thjesht duhet t'i vendosni në buzë dhe do të ndiheni të relaksuar në asnjë moment. Ato janë të disponueshme në shije qershie dhe portokalli, ndaj janë shumë të këndshme për t'u përdorur. Është e rëndësishme të theksohet se aroma është plotësisht natyrale dhe vjen nga ekstraktet organike të gjetheve të stevias. 

E vetmja pengesë e këtij produkti është se ka vetëm 15 qese në një kanaçe. Do të doja t'i shihja në paketim më të madh. 

Rishikimi i produktit Metolius - Verdikti 

Jam i kënaqur që pata mundësinë të provoj këto produkte nga Metolius Hemp. Isha shumë i kënaqur nga filozofia dhe përkushtimi i markës ndaj qëndrueshmërisë. 

Produktet kanë çmime të arsyeshme, dhe kompania ofron më tej opsione të shumta kursimi dhe zbritje të shpeshta.

U befasova nga inovacioni i produkteve. Për shembull, nuk i kam provuar kurrë më parë qeset e buzëve CBD! Ato janë argëtuese për t'u përdorur dhe shumë efektive. Për më tepër, pluhuri i gjumit ishte një nga produktet më efikase CBD për promovimin e gjumit. 

Dhe jam i emocionuar të provoj disa produkte të tjera në të ardhmen. Por, deri atëherë, sigurohuni që t'i provoni këto produkte fantastike!

Më të fundit nga CBD