Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë

Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë

Pika g është përgjegjëse për disa orgazma mjaft të fuqishme. Megjithatë, shumë gra nuk kanë pasur mundësi të përjetojnë një intensitet të tillë në jetën e tyre. Vibratori i pikës g është një lodër e krijuar për të siguruar që pika G të përjetojë ndjesi intensive që do të bëjnë që trupi të përgjigjet me një çlirim të fuqishëm orgazmik. Ka kaq shumë vibratorë të pikës g në treg dhe gjithçka që duhet të bëni është të hidhni një vështrim nga afër disa elementeve bazë në mënyrë që të bëni zgjedhjen më të mirë të mundshme.

Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë

Vibratorët e pikës G dhe përbërja e materialit

Materiali i përbërë i një lodër ndryshon nga lodra në lodër. Kostoja e lodrës është një nga faktorët përcaktues të cilësisë së materialit të përdorur. Nga plastika e butë deri te silikoni me cilësi të lartë tek çeliku inox, vibratori i pikës g ka opsione të ndryshme. Ndërsa shumica janë miqësore për fillestarët, dildoja e pikës g prej çeliku inox duhet të lihet për përdorim nga ekspertët. Silikoni i butë prej kadifeje gjendet kryesisht në lodrat luksoze të seksit.

Funksionet e vibratorëve dhe kontrolluesit të pikës G

Kontrollues të ndryshëm kanë funksione të ndryshme. Kjo është kryesisht e dukshme në numrin e modeleve të dridhjeve dhe shpejtësinë e dridhjeve. Ndërsa disa kanë një aftësi të vetme shpejtësie, të tjerët kanë shpejtësi të shumëfishta dhe mund të shfaqin modele dridhjesh, si dhe pulse. Marrja e funksionalitetit të duhur varet nga nevojat tuaja. Disa njerëz janë krejtësisht të kënaqur me lodrat me një shpejtësi të vetme, ndërsa të tjerët nuk mund të imagjinojnë të kenë vetëm një lloj modeli dhe shpejtësie vibruese.

Disa kontrollues janë me valë, të tjerët janë të integruar ndërsa të tjerët janë me tela. Për telekomandat me valë, diapazoni ndryshon nga një lodër në tjetrën. Të tjerët kanë një telekomandë që mund të sinkronizohet me një aplikacion që lejon aktivizimin dhe kontrollin e lodrës në distancë të largët. Kontrollorët e integruar zakonisht aktivizohen ose duke shtypur një buton ose duke përdredhur bazën e lodrës. Kontrollorët me tel janë të fuqishëm, por priren të jenë shumë kufizues pasi lejojnë lëvizjen vetëm në një gamë të caktuar përpara se teli të bëhet një telash.

Përdorimi i vibratorit të pikës G

Pasi të keni zgjedhur lodrën tuaj, është koha që të kënaqeni me disa veprime sensacionale. Gjëja e parë që bëni është të pastroni dhe dezinfektoni lodrën tuaj për t'u siguruar që është e sigurt për përdorim. Më pas, merrni në dorë një lubrifikant të përputhshëm. Kur bëhet fjalë për lubrifikantë, gjithmonë sigurohuni që të merrni lubrifikant që nuk do ta dëmtojë lodrën tuaj. Këshillohet lubrifikant me bazë uji pasi është i përputhshëm me një gamë të gjerë lodrash. Megjithatë, gjithmonë kontrolloni për përbërësit pasi disa përmbajnë përbërës që janë irritues për lëkurën e ndjeshme.

Para se të filloni, sigurohuni që të jeni mjaftueshëm të eksituar. Nëse jeni me një partner, kënaquni me një paralojë intensive për të përgatitur trupin tuaj. Për ata që kënaqen me një seancë solo, merrni atmosferën tuaj të klitës për një rrotullim për t'u siguruar që jeni të përgatitur për veprim intensiv depërtues.

Aplikoni një sasi bujare lubrifikanti në vibratorin e pikës g dhe hapjen e vaginës tuaj. Pasi të jeni në pozicionin e synuar, futni vibratorin inç pas inç derisa të futet plotësisht. Ndizni komanduesin dhe shijoni dridhjet e fuqishme që pushtojnë trupin tuaj. Mund të provoni shpejtësitë dhe funksionet e ndryshme në mënyrë që të zbuloni ato që ju largojnë lehtësisht.

Pasi të përfundojë seanca, kënaquni me pasojat e përvojës orgazmike.

Pastrimi i vibratorit të pikës G

Pastrimi i vibratorit është i një rëndësie të madhe. Të mbetura pa pastrim, lëngjet e trupit do të acarohen dhe do të shkaktojnë infeksione të panumërta nëse lodra përdoret përsëri në atë gjendje. Nëse keni pastrues lodrash, kontrolloni gjithmonë nëse është në përputhje me lodrën tuaj. Lyejeni lodrën tuaj me shkumë dhe pastrojeni tërësisht me pastrues lodrash dhe ujë të ngrohtë. Pasi të pastrohet, shpëlajeni lodrën me shumë ujë. Pas kësaj, ju mund të zgjidhni ta thani lodrën me ajër nëse nuk jeni me nxitim. Nëse jeni me nxitim, thajeni vibratorin me një peshqir dhe sigurohuni që të jetë plotësisht dhe mjaftueshëm i thatë. Nëse e ndani lodrën me partnerin tuaj, gjithmonë sigurohuni që ta dezinfektoni lodrën para dhe pas përdorimit. Ruajeni lodrën në një vend të freskët dhe të thatë dhe sigurohuni që ajo të mos jetë në kontakt të drejtpërdrejtë me lodrat tuaja të tjera.

Vibratorët e njohur të pikës G nga Pjeshkë dhe Screams

Vibrator G-Spot i ringarkueshëm 8.75 inç Ovo E6 me Clit Stim

Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë

Një vibrator i mrekullueshëm me disa veçori të cilësisë së lartë. Para së gjithash OVO e furnizon këtë produkt me një garanci 15-vjeçare pasi ata janë të përkushtuar dhe besojnë në produktin e tyre. E bërë nga silikoni, 100 për qind e saj është e sigurt për trupin, plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe ka 7 programe me dridhje ultra të fuqishme që mund t'i kryeni me kontrollet e lehta në bosht. OVO E6 ka një bateri të rikarikueshme me një karikues USB të përfshirë dhe ka 3 motorë që fuqizojnë dridhjet, por ato janë të qeta për një kohë të veçantë të lojës.

Specifikimet e vibratorit G-Spot të ringarkueshëm 8.75 inç Ovo E6 me Clit Stim

Gjatësia: 8.75 inç
Larja: Ujë i nxehtë me sapun dhe pastrues lodrash
Futet: 1 deri në 5 inç
Ngjyra: Vjollcë
Fleksibiliteti: I fortë
Kontrolluesi: i integruar
Për Kush: Femër
Karakteristikat: 7 Cilësime
Marka: OVO
Fuqia: USB e ringarkueshme
Madhësia: 8.75 inç

Masturbator vibrues me valë 8 inç Lelo Mona me pikë G-Ze

Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë

Përqafoni valën tërheqëse joshëse të masturbatorit vibrues 8 inç Lelo Mona Wave Black G-Spot, i ndërtuar për stimulim të saktë dhe të fuqishëm të pikës G, Masturbatori 8 inç Lelo Mona Wave Black G-Spot është një lepur fantastik me përmasa mesatare. masazhues; i projektuar me një gjest të gishtit "eja-këtu", ai sulmon me uri klitorisin dhe pikën G, duke e ngacmuar dhe kënaqur atë për t'u nënshtruar, ndërsa në të njëjtën kohë provokon një orgazmë çmendurisht të kënaqshme dhe të paharrueshme, duke përmbytur pikën tuaj G me valë të shijshme. dridhje pulsuese. Ka një majë me majë, një kokë bulboze që ju mbush bukur; dhe një qafë të hollë, me një kthesë të butë të formësuar në mënyrë perfekte për stimulim të saktë të pikës G; përshtatet në mënyrë të përkryer me konturet e trupit tuaj. Lëvizje novatore me valë; që ngjan me atë të një gishti që bën shenjë rrotullohet në mënyrë sensuale brenda teje; plus një lëvizje të qëndrueshme në ngritje dhe rënie, që e bën masturbatorin vibrues me pikë G-Ze me valë 8 inç Lelo Mona të duket i natyrshëm si një gisht i njeriut që përkëdhelë pikat tuaja të buta të kënaqësisë. Masturbatori vibrues 8 inç Lelo Mona Wave Black G-Spot është i mobiluar me 10 shpejtësi dhe modele të ndryshme dridhjesh, që fjalë për fjalë ju shndërrojnë në një vullkan shpërthyes me pasione të pakufizuara, kurba e markës së Monës, siguron që lodra të mbetet në pozicion pasi të futet në vaginë, duke i lënë duart të lira për të kapur shtyllat e krevatit; ndërsa trupi juaj ngërthehet në grahmat e ekstazisë së egër, përdorni me një lubrifikant me bazë uji, është gjithashtu i ndjeshëm ndaj temperaturës dhe i rehatshëm, një kënd prej 30 gradë, siguron masazh të drejtpërdrejtë të pikës G. Masturbatori vibrues 8 inç Lelo Mona Wave Black G-Spot është bërë nga silikoni i butë, i lëmuar dhe i sigurt për trupin, mund ta përdorni në banjë nëse dëshironi pasi është i papërshkueshëm nga uji dhe i rikarikueshëm, me një karikues USB, ai ka një gjatësi 8 inç, me 5 inç të futur, perimetër 4.5 inç dhe diametër 1.5 inç. Është gjithashtu i kyçur për të parandaluar që të ndizet gabimisht. Kutia dhuratë 8 inç Lelo Mona Wave Black G-Spot Vibrating Masturbator përmban një hidratues personal, kartë garancie 1-vjeçare, karikues USB dhe çantë magazinimi saten. Lërini frenimet tuaja dhe shijoni jetën në maksimum.

Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë

Specifikimet e masturbatorit vibrues 8 inç Lelo Mona Wave Black Spot G

Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë

Larja: Ujë i nxehtë me sapun dhe pastrues lodrash
Futet: 5 deri në 6 inç
Ngjyra: E zezë
Fleksibiliteti: I fortë
Kontrolluesi: i integruar
Për Kush: Femër
Marka: Lelo
Fuqia: E ringarkueshme

Vibrator 9 inç Ultra 7 Hummer me 3 shpejtësi G-Spot me Clit Stim

Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë

Një lodër që mund të zgjasë gjithë natën, nuk duhet të jetë e jashtëzakonshme. Por duhet të njohë nevojat tuaja dhe t'ju godasë në të gjitha pikat e duhura! Njihuni me vibratorin 9 inç Ultra 7 Hummer me 3 shpejtësi G-Spot me Clit Stim, i garantuar për t'ju dhënë gjithçka që dëshironi në shtrat dhe më shumë!

Njëzet rruazat rrotulluese të Vibratorit 9-inç Ultra 7 Hummer me 3-shpejtësi G-Spot me boshtin me drejtim të dyanshëm të Clit Stim kanë tre shpejtësi. Këto shpejtësi shoqërohen me tre shpejtësi për stimuluesin e klitorit dhe garantohet se do t'ju godasin në të gjitha vendet e duhura.

Dimensionet e vibratorit 9 inç Ultra 7 Hummer me 3 shpejtësi G-Spot me Clit Stim

Vibrator 9 inç Ultra 7 Hummer me 3 shpejtësi G-Spot me Clit Stim është nëntë inç i gjatë në gjatësi totale dhe mund të futet diku nga një deri në pesë inç në total. Diametri është një pikë e thjeshtë njëzet e pesë inç në mënyrë që të mos ju mbyt.

Burimi i energjisë

Vibratorit 9 inç Ultra 7 Hummer me 3 shpejtësi G-Spot me Clit Stim i nevojiten vetëm tre bateri të trefishta A për të kaluar energjinë.

Pastrimi i vibratorit 9 inç Ultra 7 Hummer me 3 shpejtësi G-Spot me Clit Stim
Mos harroni të pastroni Vibratorin G-Spot me 9 shpejtësi Ultra 7 Hummer 3 inç me Clit Stim pas çdo përdorimi. Por, përpara se ta fërkoni plotësisht vibratorin 9-inç Ultra 7 Hummer me 3 shpejtësi G-Spot me Clit Stim, sigurohuni që të keni një përzierje të plotë me ujë të ngrohtë me sapun dhe pastrues lodrash seksi. Përdorni një sapun të butë për këtë – një sapun që është pozitivisht i sjellshëm si për lodrën, ashtu edhe për lëkurën tuaj. Pasi ta keni larë mirë, thajeni me një peshqir të pastër dhe ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë.

Blini Vibratorin 9-inç Ultra 7 Hummer me 3 shpejtësi G-Spot me Clit Stim tani!

Specifikimet e vibratorit 9 inç Ultra 7 Hummer me 3 shpejtësi G-Spot me Clit Stim

Gjatësia: 9 inç
Futet: 1 deri në 5 inç
Diametri: 1.25 inç
Gjerësia: 4 inç
Ngjyra: Roze
Fleksibiliteti: I fortë
Kontrolluesi: i integruar
Për Kush: Femër
Karakteristikat: 7 mënyra të kënaqshme
Marka: Linx Kinx Minx
Fuqia: 3 x AAA (e përfshirë)
Madhësia: 9 inç

Fifty Shades of Grey Freed G-Spot dhe Clit Vibrator

Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë

Plotësoni të gjitha dëshirat tuaja seksuale sonte me G-Spotin përrallor Fifty Shades of Grey Freed G-Spot dhe Clit Vibrator. Është një vibrator unik klitoral i papërshkueshëm nga uji dhe i pikës G që merr tortën kur bëhet fjalë për stimulim. Ka mbi shtatë modele nga të cilat keni kënaqësinë të zgjidhni dhe mbi tre shpejtësi të stimulimit të kombinuar të jashtëm dhe të brendshëm që ju të shijoni intensivisht dhe tërësisht. Fifty Shades of Grey Freed G-Spot and Clit Vibrator ka një formë të brendshme të lëmuar që plotësohet nga gjethet e jashtme të buta, duke ju dhënë kështu luksin e butësisë si dhe efikasitetin kur bëhet fjalë për kënaqësinë. Dizajni përbëhet nga 7 inç i gjatë, 1 inç në diametër, me ngjyrë vjollcë, i fortë me një kontrollues të integruar dhe e di qartë se çfarë lloj kënaqësie dëshironi dhe ju jep atë. Me ndjesinë e tij fleksibël dhe pikat e koncentruara të dridhjeve, ju garanton kënaqësi të mahnitshme përtej fjalëve. Kur bëhet fjalë për gjatësinë që mund të futni me lehtësi, ju jep një deri në pesë inç për ta shijuar. Për të shkëlqyer për qëllime udhëtimi, ai ka një veçori të kyçjes së udhëtimit. Kjo do të thotë që ju mund ta sillni lehtësisht këtë lodër me vete në kapadat tuaja seksuale dhe të keni paqe mendore duke e ditur se ajo ka veçorinë e saj të sigurisë. Burimi i energjisë i Gspot-it dhe vibratorit klitoral është i rikarikueshëm nga USB, kështu që ju mund ta karikoni lodrën tuaj për njëqind e pesëdhjetë minuta në mënyrë që të shijoni plot nëntëdhjetë minuta lojë sensuale. Blini për Fifty Shades of Grey Freed G-Spot dhe Clit Vibrator tani!

Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë

Specifikimet e Fifty Shades of Grey Freed G-Spot dhe Clit Vibrator

Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë

Gjatësia: 7 inç
Larja: Ujë i nxehtë me sapun dhe pastrues lodrash
Futet: 1 deri në 5 inç
Diametri: 1 inç
Ngjyra: Vjollcë
Fleksibiliteti: I fortë
Kontrolluesi: i integruar
Për Kush: Femër
Karakteristikat: USB i rikarikueshëm
Marka: Fifty Shades of Grey
Fuqia: USB e rikarikueshme
Madhësia: 7 inç

E zezë 12-funksionale Womanizer G-Spot dhe vibrator klitorial për të

Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë

Një vibrator fleksibël, i qetë me pëshpëritje, me 12 mënyra dhe një pulsator në një! Teknologjia Pleasure Air është e kombinuar me një vibrator fleksibël për stimulimin vaginal. Të dyja gjërat mund të kontrollohen veçmas dhe, për rrjedhojë, mund të përshtaten me nevojat individuale të dikujt. Ngjyrë ari i zi. Madhësia 19.2 x 12 cm. E ringarkueshme, e papërshkueshme nga uji. Materiali ABS, silikoni, pa ftalate. Përfshin një kokë XL, kabllo USB, karikues magnetik, prizë dhe çantë magazinimi saten. Nuk ka efekt përshtatjeje për shkak të teknologjisë së re Pleasure Air. Kontroll i veçantë i ajrit të kënaqësisë dhe i dridhjeve. Dildo fleksibël G-Spot me dridhje të fortë. 12 Nivele të intensitetit të ajrit të kënaqësisë. 12 mënyra dridhjeje. 100% i papërshkueshëm nga uji. Pëshpëritni në heshtje. Sipërfaqe silikoni e butë dhe me cilësi të lartë. Lëkurë e hollë si paketim. E ringarkueshme, me karikim magnetik. Koha e funksionimit të baterisë 2 orë. Koha e karikimit 2 orë.

Specifikimet e Black Womanizer 12-funksionale G-Spot dhe vibrator klitoral për të

Gjatësia: 7.5 inç
Larja: Ujë i nxehtë me sapun dhe pastrues lodrash
Futet: 1 deri në 5 inç
Ngjyra: E zezë
Fleksibiliteti: I fortë
Kontrolluesi: i integruar
Për Kush: Femër
Karakteristikat: 12 nivele të intensitetit të ajrit të këndshëm
Materiali: silikoni
Marka: Womanizer
Fuqia: USB e rikarikueshme
Madhësia: 7.5 inç

Vibrator 6.5 inç OhMiBod Blue Motion NEX 2 G-Spot

Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë

Seksi shkon përtej fizike. Është më shumë se e bukur dhe lakohet në vendet e duhura. Është një qëndrim. Është të dish se pasioni nuk është asgjë pa lidhje. Vibratori 6.5 inç OhMiBod Blue Motion NEX 2 G-Spot i bën lidhjet që e kthejnë prekjen virtuale të partnerëve tuaj në një motor kënaqësie. Nuk ka rëndësi nëse jeni të mbështjellë në përqafimet tuaja të dashurisë apo të ndarë nga një oqean, gjithçka që ka nevojë për vibratorin 6.5 inç OhMiBod Blue Motion NEX 2 G-Spot është një lidhje Wi-Fi për të vërtetuar një gjë që Smart nuk është ndjerë kurrë kaq seksi. Mbi kontrollin e internetit Aplikacion pa dometër gjurmues orgazme modele të vendosura paraprakisht Kontrolli me prekjeTrokitni lehtë mbi dhe regjistroni Kontrollin e lëvizjes Regjistrim audio Opsionet e llogarisë private dhe publike Specifikat Materiale miqësore me trupin ftalat pa pagesë Bateri e rikarikueshme për deri në 2 orë kënaqësi7 modele të integruara të modalitetit manualE përkryer për përdorim në çift me deri në 10 metra gamë pa tela me karikim me valë USB deri në 1 metra, me gamë të gjerë, me gamë të gjerë, me gamë të ndryshme të prodhuesve, XNUMX vit. masazhator Kabllo karikimi për çantën e privatësisë USB

Specifikimet e vibratorit 6.5 inç OhMiBod Blue Motion NEX 2 G-Spot
Gjatësia: 6.5 inç
Futet: 5 deri në 6 inç
Diametri: 1.25 inç
Ngjyra: Roze
Fleksibiliteti: I ngurtë
Kontrolluesi: Telekomanda
Karakteristikat: Gama pa tela 8 m
Marka: OhMiBod
Fuqia: E ringarkueshme
Madhësia: 6.5 inç

Vibrator i pikës G me 7 funksione 10-inç Lickety Split Excite

Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë

Bëhuni gati për natën më të egër të jetës suaj. Vibratori G-Spot me 7 funksione 10 inç Lickety Split Excite është një masazhues i ringarkueshëm me 10 funksione që di saktësisht se si të kënaqë. I bërë nga silikoni i sigurt për trupin dhe plastika ABS, Vibratori G-Spot me 7 funksione 10 inç Lickety Split Excite ka një trup fleksibël silikoni të mëndafshtë, panel kontrolli me dy butona të lehtë për t'u përdorur dhe motor të fuqishëm që jep një puthje që vret. Me performancë të tillë, është koha për t'u thënë vibratorëve të tjerë që të KISS OFF.

Specifikimet e vibratorit 7-inç Lickety Split Excite 10-funksional G-Spot

Gjatësia: 7 inç
Larja: Ujë i nxehtë me sapun dhe pastrues lodrash
Futet: 1 deri në 5 inç
Diametri: 1.25
Gjerësia: 4 inç
Ngjyra: Roze
Fleksibiliteti: i lehtë
Kontrolluesi: i integruar
Për Kush: Femër
Karakteristikat: 10 funksione
Marka: NS Novelties
Fuqia: E ringarkueshme
Madhësia: 7 inç

Vibrator silikoni 7 inç Seduce me 10 shpejtësi G-Spot me Clit Stim

Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë

Vibrator 7-inç Seduce silikoni 10-shpejtësi G-Spot me Clit Stim është bërë nga silikoni që është i sigurt për trupin tuaj dhe i butë në prekje, duke ju lejuar të shijoni ndjesinë e tij brenda dhe jashtë trupit tuaj. Kjo lodër është e lehtë për t'u përdorur dhe operohet nga një pajisje kontrolli me dorë e lehtë për t'u përdorur, e cila ju jep gjithsej dhjetë lloje të ndryshme shpejtësish dixhitale për të zgjedhur.

Tekstura e vibratorit 7 inç Seduce silikoni G-Spot me 10 shpejtësi me Clit Stim

Pa përdorur, vibratori 7 inç Seduce Silicone 10-shpejtësi G-Spot me Clit Stim ka një lloj teksture unike. Përgjatë boshtit, do të jeni në gjendje të ndjeni një lloj teksture të lëmuar dhe të lakuar. Nëse e fusni lodrën tuaj deri në fund dhe arrini në bazë, do të gjeni një jastëk me nyje që presin të kënaqin klitorin tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme.

Dimensionet e vibratorit 7 inç Seduce silikoni G-Spot me 10 shpejtësi me Clit Stim

Vibrator 7-inç Seduce silikoni 10-shpejtësi G-Spot me Clit Stim është shtatë inç i gjatë. Ai përmban një deri në pesë inç gjatësi të futshme për t'u shijuar. Kur bëhet fjalë për perimetrin, kjo lodër ju jep mbi një pikë pesë inç në diametër.

Burimi i energjisë

Vibratori 7-inç Seduce silikoni me 10 shpejtësi G-Spot me Clit Stim kërkon dy bateri të trefishta A në mënyrë që të kalojë energjinë me dridhjet e tij. Sigurohuni që përpara se të përdorni këtë lodër, bateria juaj të jetë e ngarkuar.

pastërti

Vibratori 7 inç Seduce Silicone 10-shpejtësi G-Spot me Clit Stim duhet të pastrohet pas çdo përdorimi. Përdorni ujë të ngrohtë me sapun të përzier me pastrues të lodrave seksuale në mënyrë që të pastroheni. Pasi ta lani, shpëlajeni mirë dhe thajeni përpara se ta ruani.

Blini Vibratorin G-Spot me 7 shpejtësi silikoni 10 inç Seduce me Clit Stim tani!

Specifikimi i vibratorit 7 inç Seduce silikoni G-Spot me 10 shpejtësi me Clit Stim

Gjatësia: 7 inç
Larja: Ujë i nxehtë me sapun dhe pastrues lodrash
Futet: 1 deri në 5 inç
Diametri: 1.5 inç
Ngjyra: Roze
Fleksibiliteti: I fortë
Kontrolluesi: i integruar
Për Kush: Femër
Karakteristikat: Dritë LED
Marka: NMC Ltd
Fuqia: 2 x AAA (e përfshirë)
Madhësia: 7 inç

Wonderboy Multispeed Blue Jelly Mini GSpot Vibrator me Stimulues Clite me groove

Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë

Wonderboy Multispeed Blue Jelly Mini GSpot Vibrator me Stimulues Klite me Rradha Sex Toy është një vibrator mini G spot G me formë të përsosur anatomike dhe të lakuar me një stimulues të klitës me brazdë të përsosur. Ai përmban një material pelte blu që e bën të jashtme të butë dhe futje tepër të lehtë.

Karakteristikat e vibratorit Wonderboy Multispeed Blue Jelly Mini GSpot me stimulues klitesh

Lodra seksuale Wonderboy Multispeed Blue Jelly Mini GSpot Vibrator me Stimulues Klite me Grooved është e pajisur me dridhje të fuqishme me shumë shpejtësi. Ajo vjen me një motor të fuqishëm të integruar që aktivizohet me një çelës të lehtë për t'u përdorur.

Dimensionet e vibratorit Wonderboy Multispeed Blue Jelly Mini GSpot me stimulues klitesh me groove

Wonderboy Multispeed Blue Jelly Mini GSpot Vibrator me Stimulues Klite me Grooved Lodra seksi përmban pesë pikë pesë inç gjatësi kumulative. Gjatësia e futshme është nga një deri në pesë inç. Diametri i tij ju jep mbi një pikë pesë inç diametër për t'u shijuar. Lodra seksuale Wonderboy Multispeed Blue Jelly Mini GSpot me Stimulues Klite me groove ju ofron gjithashtu një strukturë anatomike interesante që siguron që vagina, pika g dhe klitori të marrin të gjitha stimulimet e duhura që i nevojiten.

Pastrimi i vibratorit Wonderboy Multispeed Blue Jelly Mini GSpot me stimuluesin e klitës me groove

Meqenëse lodra seksuale Wonderboy Multispeed Blue Jelly Mini GSpot me Stimulues të Klitit të Rradha është bërë për dashurinë e ëmbël të pikës suaj g, ndjekja e saj lejon që kjo lodër të zhytet dhe të ndotet shumë shpejt. Kjo do të thotë që menjëherë pasi të keni përdorur këtë lodër argëtuese, duhet ta lani sa më shpejt që të jetë e mundur. Përdorni ujë të ngrohtë me sapun me pastrues lodrash seksi për të dezinfektuar lodrën tuaj dhe për ta bërë atë të pastër sa ishte kur ishte e re. Sigurohuni që ta fshini atë nga mbetjet e tepërta për të siguruar pastërtinë e saj. Pasi ta shpëlani, thajeni me një peshqir të pastër dhe ruajeni në një vend të pastër.

Blini për Wonderboy Multispeed Blue Jelly Mini GSpot Vibrator me Stimulues Clit Grooved tani!

Specifikimet e Wonderboy Multispeed Blue Jelly Mini GSpot Vibrator me Stimulator Clit Grooved

Gjatësia: 5.5 inç
Larja: Ujë i nxehtë me sapun dhe pastrues lodrash
Futet: 1 deri në 5 inç
Diametri: 1.5 inç
Gjerësia: 3 inç
Ngjyra: Blu
Fleksibiliteti: i lehtë
Kontrolluesi: i integruar
Për Kush: Femër
Karakteristikat: Stimulim i rregullueshëm
Marka: You2Toys
Fuqia: 2 x AAA (e përfshirë)
Madhësia: 5.5 inç

Masturbator vibrues portativ 5 inç iSex i lakuar me pikë G

Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë

Jepini plug n play një kuptim krejtësisht të ri me një lodër të mahnitshme dhe krejtësisht të pabesueshme që përmban një kënaqësi portative me energji USB - Masturbatori 5 inç iSex Portativ i Lakuar me dridhje G-Spot.

Masturbatori vibrues i lakuar G-Spot portativ 5 inç iSex është i përsosur për fillestarët. Kjo lodër seksi është e miratuar nga TSA dhe madje është miqësore me mjedisin.

Lidhe dhe luaj gjithë ditën

Me masturbatorin vibrues portativ të lakuar G-Spot iSex 5 inç, thjesht nuk ka nevojë për bateri, thjesht futni një pajisje masazhuese të lakuar GSpot me energji USB portative iSex në portën e saj USB në prizën e kompjuterit, makinës ose celularit tuaj dhe jeni menjëherë gati për argëtim.

Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë
Karakteristikat e masturbatorit vibrues portativ të lakuar të pikës G 5 inç iSex

Masturbatori vibrues i lakuar i pikës G iSex portativ 5 inç përmban dridhje super të forta që do t'ju ngacmojnë dhe ju kënaqin në maksimumin e aftësive të tij, dhe më e mira nga të gjitha, askush nuk do ta dijë sekretin tuaj të vogël! Po, masturbatori portativ me vibrim në pikën G të lakuar iSex 5 inç bën mrekulli, të gjitha me luksin e të qenit një lodër diskrete.

Sugjerime përdorimi

Masturbatori vibrues portativ i lakuar i pikës G 5 inç iSex është i shkëlqyeshëm për studentët e kolegjit, bisedat me video në distanca të gjata, seancat e përkëdheljes solo, takimet në zyrë, udhëtimet me avion ose rrugë dhe çdo herë tjetër që ju nevojitet një shpërthim i shpejtë i kënaqësisë intime.

Anatomia e masturbatorit vibrues portativ iSex me pikën G të lakuar 5 inç
Një udhëzues gjithëpërfshirës për vibratorët e pikës G për gratë

Masturbatori vibrues i lakuar i pikës G portativ 5 inç iSex është i lakuar me zgjuarsi për të goditur me kujdes vendin e duhur. E gjithë lodra arrin deri në pesë inç në total, me diametrin e saj që vjen në një pikë njëzet e pesë inç. Në çdo moment gjatë lojës tuaj, ju mund të shijoni një deri në pothuajse të gjithë pesë centimetrat e tij.

Informacion shtesë

Të gjithë aksesorët e udhëtimit të Masturbatorit të lakuar portativ të lakuar G-Spot të iSex me 5 inç janë të lehtë për t'u përdorur.

Pastrimi i masturbatorit vibrues portativ iSex me pikën G të lakuar 5 inç
Masturbatori vibrues i lakuar i pikës G portativ 5 inç iSex ka nevojë për një pastrim shumë të plotë pas çdo përdorimi. Sigurohuni që të përdorni ujë të ngrohtë me sapun dhe pak pastrues lodrash seksi për ta rikthyer atë në gjendjen e tij të pastër dhe sanitare pas seancës suaj të vogël të matur me të. Pas pastrimit, thajeni atë dhe ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë derisa të jeni gati për ta nxjerrë përsëri për seancën tuaj të ardhshme.

Blini masturbatorin vibrues portativ të lakuar G-Spot 5 inç iSex tani!

Specifikimet e masturbatorit vibrues portativ 5 inç iSex të lakuar në pikën G

Gjatësia: 5 inç
Larja: Ujë i nxehtë me sapun dhe pastrues lodrash
Futet: 1 deri në 5 inç
Diametri: 1.25 inç
Ngjyra: E bardhe
Kontrolluesi: Wired
Për Kush: Femër
Karakteristikat: Përdorni në çdo portë USB
Marka: PipeDream
Fuqia: USB
Madhësia: 5 inç

Ekspert i shëndetit mendor
MS, Universiteti i Letonisë

Jam thellësisht i bindur se çdo pacient ka nevojë për një qasje unike, individuale. Prandaj, në punën time përdor metoda të ndryshme psikoterapie. Gjatë studimeve të mia, zbulova një interes të thellë për njerëzit në tërësi dhe besimin në pandashmërinë e mendjes dhe trupit, dhe rëndësinë e shëndetit emocional në shëndetin fizik. Në kohën time të lirë, më pëlqen të lexoj (një adhurues i madh i trilerëve) dhe të shkoj në ecje.

Më të rejat nga Lifestyle

RREGULLIMI I POZITEVE SEKSI

Pegging është relativisht më pak e zakonshme në skenën e seksit të të rriturve, por megjithatë ka fituar tërheqje. Dhe