Jane e thjeshtë

Rishikimi i produkteve të Plain Jane CBD 2022

/

Jane e thjeshtë është një nga shitësit kryesorë të produkteve të luleve CBD në të gjithë SHBA. Qëllimi i kompanisë është të ofrojë cilësi të lartë me çmime të përballueshme. Marka na dërgoi disa nga produktet më të mira që ato ofrojnë. Ekipi ynë i testoi ata gjatë dy javëve, dhe verdikti më në fund është këtu! Lexoni për të zbuluar pse produktet e Plain Jane vlerësohen gjerësisht dhe gëzojnë një reputacion fantastik. 

Rreth Plain Jane

Plain Jane u themelua për të bërë premium Produktet e luleve CBD më të përballueshme dhe të arritshme për të gjithë. 

Produktet kryesore të markës janë cigaret dhe nyjet CBD dhe njihen gjerësisht si vendi më i mirë për të marrë produkte CBD të tymosur. 

Ajo që vërtet e dallon Plain Jane është se kjo është marka e parë që prezanton cigaren CBD me erë të ulët. Kompania përdor një kuti me ujë për të hequr erën e kanabisit dhe aromën që vjen nga letra e cigares. 

Procesi i prodhimit të thjeshtë Jane

E vendosur në Oregon Jugor dhe të licencuar nga Departamenti i Bujqësisë së Oregonit, lulet CBD janë me burim nga ferma të vogla familjare. Plain Jane prodhon produktet e saj duke përdorur më shumë se 20 lloje kërpi nga lulet e rritura në ambiente të jashtme, të brendshme dhe serra. Filtri për rrotullat e para është bërë nga një matricë celuloze mikropore e mbështjellë në një tub letre orizi.

Të gjitha produktet e ofruara nga Plain Jane janë bërë nga kërpi industrial i marrë nga fermat e vogla lokale. Të gjitha produktet testohen në një strukturë të palëve të treta dhe përmbajnë certifikata analizash. Kjo është një dëshmi e përgjegjësisë së markës dhe i ndihmon klientët të ndihen të sigurt kur blejnë. 

Politika e transportit dhe rimbursimit të thjeshtë të Jane

Plain Jane dërgon nëpër SHBA. Kompania synon të dërgojë porositë brenda tre ditëve të punës pas marrjes së porosisë nga ju. Transporti falas ofrohet për porosi të paktën 30 dollarë. Përveç kësaj, ju mund të zgjidhni transportin Express për një tarifë shtesë.  

Politika e rimbursimit që ofron kompania është disi strikte, por e drejtë. Kjo ju lejon të ktheni produktet të pahapura brenda shtatë ditëve nga marrja e paketës. Plain Jane do të lëshojë një rimbursim brenda deri në 10 ditë. Mbani në mend se kostot e transportit janë të pakthyeshme. 

Gama e Produktit 

Nga lulet e kërpit dhe para-rollat ​​deri te ato lokale dhe tinkturat, mund të gjeni pothuajse çdo lloj produkti CBD në Plain Jane. Natyrisht, kompania është më e njohur për cigaret e saj dhe pre-rollat ​​të cilat janë të disponueshme në lloje dhe përqendrime të shumta. Përveç kësaj, lexoni më shumë rreth produkteve që u përpoqëm të zbulonim nëse duhet t'i jepni një shans markës. 

Prerje CBD me shije të plotë Jane

La Plotë Shije Plain Jane Trim është gati për t'u përdorur dhe plot shije, duke garantuar një përvojë të fortë. Efektet janë lehtësisht stimuluese dhe butësisht terapeutike. 

Produkti ka një çmim të arsyeshëm, duke filluar nga 5.50 dollarë në 185 dollarë. Veshja vjen në një qese të lehtë për t'u përdorur, të mbyllur me vakum me detaje laboratorike mbi të. Është perfekt për të bërë rrotulla para, prerja përmban të gjitha përfitimet e sythave premium të Plain Jane. 

Ne morëm shtamin Tokio i cili është një fenotip i OG Kush. Kjo është një lule e rritur në shtëpi e edukuar fillimisht në Kaliforninë e Veriut. Këta sytha me karakteristika dominuese Indica mburren me aroma komplekse të pishës, limonit dhe naftës delikate. Kombinimi është i fuqishëm dhe ofron një përvojë unike. 

Tymi nuk është aspak i ashpër, gjë që i bën këto sytha një shtesë të shkëlqyer për seancat tuaja të përditshme të tymit. Për më tepër, prisni të përjetoni një eufori delikate dhe relaksim të plotë. Me 14.68% të kanabinoideve, lulet janë shumë të fuqishme.

Plain Jane CBD / CBN Sleep Gummies

La Çamçakëz të thjeshtë Jane CBD për gjumë vijnë me shije boronicë. Me 500 mg izolime CBD me cilësi të lartë, këto çamçakëz janë perfektë për fillestarët. Çdo çamçakëz përmban 10 mg CBD dhe është i pasuruar me 5 mg CBN me spektër të plotë dhe 2.5 mg melatonin. 

Formula është vërtetuar se ndihmon një gjumë të mirë të natës, dhe ne mund të konfirmojmë se funksionon vërtet. Kështu që ju mund të prisni që të bini në gjumë më lehtë dhe të keni një gjumë të qetë pa u zgjuar gjatë natës.

Doza e rekomanduar është një çamçakëz gjatë natës, rreth gjysmë ore para se të shkoni në shtrat. Nëse është e nevojshme, mund ta rrisni dozën, por sigurohuni që të mos merrni më shumë se katër gome njëherësh.  

Paketa duket shumë e mirë, dhe çmimi është gjithashtu i përshtatshëm. Për shembull, një paketë me çamçakëz do t'ju kushtojë 39.99 dollarë, që bie brenda standardeve të industrisë.

Rrotulla paraprake me kërp me shije të plotë Jane të filtruar

La Roleta kërpi të filtruar me shije të plotë nga Plain Jane vijnë në shtamin Elektra i cili është një kombinim i shtameve të kërpit Resin Berry dhe ACDC. Shija është e mahnitshme me nota bimore dhe një majë piper dhe pishe. 

Ju mund të zgjidhni nga Litter i cili është një kombinim i Early resin Bud dhe Suver Haze dhe përmban nota aromatike të nenexhikut, piperit dhe barishteve. Opsioni tjetër është Sour Spice Candy i cili është një hibrid i Early Resin Berry dhe Jugut Tsunami. Ky lloj krenohet me një aromë frutash. 

Kur pini duhan, këto para-rolla do të lëshojnë një aromë të mahnitshme që mbetet në qiellzën tuaj. Para-rollat ​​janë pa duhan dhe nikotinë dhe nuk përmbajnë aditivë. Çdo para-roll përmban rreth 72 mg CBD. Materiali i kërpit është bërë nga 8% CBD. 

La Rrotulla kërpi të thjeshtë Jane të filtruar me shije të plotë digjen në mënyrë të barabartë dhe ngadalë, duke ju lënë të kënaqeni në këtë moment. Për më tepër, ato konsiderohen me spektër të plotë, që do të thotë se do të sigurojnë efektin e rrethimit, duke rezultuar në rezultate afatgjata. 

Në përvojën tonë, efektet mund të ndryshojnë. Disa recensues raportuan se ndjenin një rritje të energjisë, ndërsa të tjerë thanë se para-roll i ndihmoi ata të ndiheshin më të relaksuar dhe në një humor më të mirë.

Para-rollat ​​e Plain Jane ofrohen në pako (tub ose karton) me dy dhe 20. Çmimet variojnë nga 2.99 dollarë deri në 109 dollarë.

Bashkim i thjeshtë Jane CBD i mbështjellë paraprakisht

Primi bashkim i para-mbështjellë nga Plain Jane është mënyra më e mirë për të shijuar CBD-në tuaj pa probleme. E përkryer për situatat në lëvizje, fuga është e disponueshme në një shumëllojshmëri shijesh kërpi me shije të ndryshme. Mund të zgjidhni nga Elektra tek Salca Speciale. Përtej shumëllojshmërisë së opsioneve, na pëlqeu komoditeti dhe lehtësia e përdorimit të nyjeve. 

Secila përmban deri në 3.5 gram lule kërpi CBD të mbështjellë në letër të papërpunuar vegane. Për më tepër, nyjet janë të bollshme në kanabinoidë të rrallë si THCa dhe CBDa.

Na dërguan llojin e salcës speciale. Lidhja jepte një tym të butë me një aromë fantastike vanilje dhe nota të manave, kanellës dhe rozmarinës. Duhet të themi - shija është e mahnitshme! 

Duke marrë parasysh që çdo nyje gjysmë gram përmban 19% të fuqisë CBD, mund të themi se ky është produkti i përsosur për t'ju ndihmuar të lehtësoni veten gjatë ditës. Ky nyje digjet ngadalë, por jep një goditje të shpejtë dhe ka efekte afatgjata. Mund të prisni që ata t'ju ndihmojnë të ndiheni të lehtë dhe t'ju përgatisin për çdo gjë që ju sjell dita.

Për më tepër, ne provuam tendosjen Lifter. Ky kombinon një shije me lule dhe nenexhik në një tym të butë me një amëz kremoze që zgjat. Ju mund të prisni një shpërthim relaksi, pasuar nga një nxitje e shëndetshme e energjisë. Lloji përmban 15% të CBD, gjë që e bën atë të përsosur për çdo kohë të ditës kur keni nevojë për diçka për t'ju ndihmuar. 

Vendimi

Plain Jane është një markë tashmë e krijuar CBD. Ndërsa ato ofrojnë një sërë produktesh duke përfshirë vajra CBD dhe gome, Plain Jane është më i njohur për nyjet dhe cigaret e tij. Prandaj, marka nuk do të jetë e preferuara e të gjithëve, por nëse jeni një duhanpirës i zjarrtë i kërpit, ka të ngjarë që produktet e Plain Jane të bëhen shpejt një element kryesor në rutinën tuaj. 

Ne u kënaqëm duke i provuar këto produkte dhe mund të themi se kompania i përmbush pritshmëritë. Para së gjithash, ne e duam nivelin e transparencës që ofron - gjithçka është e testuar nga palët e treta dhe ju mund të përdorni lehtësisht rezultatet e laboratorit. 

Për më tepër, ka një shumëllojshmëri të mahnitshme të shtameve dhe koncentrateve, kështu që ka diçka për të gjithë. Falë procesit të kurimit me ujë, aroma e kanabisit hiqet dhe aroma vjen nga letra e cila është vërtet inovative dhe rrallë gjendet diku tjetër. Ky proces jep shije të plota, të mbushura me terpene, por pa aditivë, duhan dhe nikotinë. 

Së fundi, çmimet janë konkurruese dhe brenda standardeve të industrisë, që është një tjetër veçori e shkëlqyer e markës. 

Në përgjithësi, ne patëm një përvojë të mahnitshme duke provuar produktet e Plain Jane dhe mezi presim të marrim në dorë produkte të tjera nga katalogu i tyre!

Ksenia Sobchak, BA (Hons) Komunikimi i Modës: Gazetari Mode, Central Saint Martins

Ksenia Sobchak pëlqen të shkruajë bloge në fushat e modës, stilit, stilit të jetesës, dashurisë dhe CBD. Para se të bëhej blogere, Ksenia ka punuar për një markë të njohur të modës. Ksenia është një autore kontribuese në revistat dhe bloget kryesore të modës, stilit të jetesës dhe CBD. Ju mund të përplaseni me Ksenia-n në kafenenë e saj të preferuar në South Kensington, ku ajo ka shkruar shumicën e blogeve. Ksenia është një avokate e vendosur e CBD dhe përfitimeve të saj për njerëzit. Ksenia është gjithashtu në panelin e rishikuesve të CBD në CBD Life Mag dhe Chill Hempire. Forma e saj e preferuar e CBD janë gomat CBD dhe tinkturat CBD. Ksenia është një kontribues i rregullt në revistat dhe bloget kryesore të modës, stilit të jetesës si dhe CBD.

Më të fundit nga CBD