Programet më të mira CBD me shumicë

/

Industria CBD ka lulëzuar në vitet e fundit, duke përjetuar sukses të paparë. Kërkesa po rritet, duke bërë që gjithnjë e më shumë produkte të bëhen të disponueshme. Markat po zgjerojnë linjat e tyre të produkteve përtej vajrave CBD, çamçakëzeve dhe kapsulave dhe tani ofrojnë gjithçka nga bombat dhe sapunët e banjës CBD deri te kremrat e trupit dhe serumet e fytyrës. Pra, nuk është për t'u habitur që shitjet e CBD janë gati të arrijnë një 16 miliardë dollarë deri në vitin 2025. 

Nëse po mendoni të shtoni produkte CBD në inventarin tuaj, programet e shitjes me shumicë CBD janë ato që ju nevojiten. Këto programe ofrojnë mundësinë për të blerë produkte CBD me çmime të ulëta dhe për të fituar fitim të konsiderueshëm gjatë rishitjes së tyre. Ka shumë kompani për të zgjedhur, kështu që ne kemi përmbledhur 13 më të mirat që duhet të keni parasysh. Por së pari, le të zbulojmë më shumë se si funksionojnë vërtet programet e shitjes me shumicë CBD. 

Si funksionon CBD me shumicë?

Blerja e produkteve CBD me shumicë nënkupton blerjen e një numri të madh të produkteve CBD me çmime më të ulëta. Në përgjithësi, zbritjet e shumicës variojnë nga 20% në 50%. Pra, në vend që të paguani 50 dollarë për një shishe 30 ml Tinktura CBD, mund të paguani 4,500 dollarë për një paketë me 150 tinktura CBD, e barabartë me 30 dollarë për shishe. Pastaj, sigurisht, ju mund të paguani akoma çmimin origjinal, kështu që në thelb do të fitoni 20 dollarë për shishe të shitur. 

Pse të përdorni CBD me shumicë?

Blerja me shumicë e CBD ju lejon të blini sasi të mëdha produktesh me çmime të reduktuara. Në të njëjtën kohë, shitja me shumicë e CBD është mënyra më e mirë për t'u siguruar që do të keni një fitim. Për më tepër, ju mund të zvogëloni shpenzimet dhe t'u ofroni çmime më të mira klientëve tuaj, gjë që do të rrisë bazën tuaj të klientëve dhe në fund do t'ju japë një avantazh konkurrues. Një përfitim tjetër i CBD me shumicë është kostoja e reduktuar e transportit. Kur blini me shumicë, po reduktoni kostot financiare dhe mjedisore (gjurmë karboni, materiale paketimi, etj.) të transportit.

Blerja e produkteve CBD me shumicë është e popullarizuar në mesin e prodhuesve dhe shpërndarësve të produkteve, konsumatorëve që konsumojnë sasi të mëdha të CBD dhe duan të grumbullojnë, prodhuesit që eksperimentojnë me përzierje, prodhuesit e shtesave për kafshët shtëpiake, prodhuesit e suplementeve dhe më shumë. 

Programet më të mira CBD me shumicë për t'u bashkuar

Nëse po konsideroni shitjen me shumicë të CBD, është thelbësore të gjeni prodhues me cilësi të lartë që ofrojnë një gamë të gjerë produktesh si p.sh. Kapsula CBD, vajra, gome, vapa, bomba për banjë dhe kujdes për lëkurën. Sa më e gjerë të jetë zgjedhja, aq më të mira janë shanset për fitim. Për më tepër, është me rëndësi të madhe të zgjidhni një kompani me reputacion që ofron produkte cilësore CBD, është transparente në lidhje me praktikat e saj të biznesit dhe ofron rezultate të testeve laboratorike të palëve të treta. 

Ne bëmë punën e vështirë për ju dhe përveç kësaj, po ju prezantojmë me programet më të mira CBD me shumicë për vitin 2021. 

Ekstraktet e Laboratorëve

Një kompani CBD me pronësi veterane, Ekstraktet e Laboratorëve, tani është një operacion me 50 persona me dy laboratorë, një departament transporti dhe zyra të llogarive me shumicë. Marka zgjerohet dhe inovohet vazhdimisht për t'i sjellë produktet premium më afër të gjithëve. Sekreti i suksesit të Extract Labs është në metodat inovative të nxjerrjes që mundësojnë izolimin e kanabinoidëve të vegjël. 

Përfitimet e bashkimit me Ekstraktoni programin CBD me shumicë të Labs janë të gjera. Para së gjithash, do të keni akses në CBD fituese të çmimeve me çmime të ulëta. Përveç kësaj, do të keni një agjent shitjesh i cili do t'ju ndihmojë në çdo hap të rrugës. Një përfitim tjetër i madh i këtij programi CBD me shumicë është faqja e dedikuar në internet që secili shitës merr për porosi. Plus, do të jeni në gjendje të shtoni shërbime të personalizuara sipas nevojave tuaja. Për më tepër, Extract Labs ofron formulime me porosi dhe etiketim të bardhë sapo të ndjeni nevojën për t'u zgjeruar më tej se linja e produkteve të kompanisë. 

JustCBD 

JustCBD u themelua në 2017 dhe sot është një nga markat më të mira të CBD atje. Kompania është themeluar mbi bazën se “Kanabidioli është mrekullia sekrete e Nënës Natyrë.” CBD e përdorur është me burim nga kërpi i rritur në SHBA. Gama e produkteve të JustCBD përfshin çamçakëz të shijshëm, vajra të fuqishëm dhe produkte qetësuese. Përveç kësaj, marka ofron vapa premium, sapunë, bomba për banjë, kapsula dhe produkte për kafshët shtëpiake. 

Për më tepër, marka është e përkushtuar ndaj transparencës së plotë - ajo gjithmonë ofron një listë të saktë të përbërësve të përfshirë në produkte. Përveç kësaj, ai ofron rezultate të pavarura të testeve laboratorike, kështu që të jeni të sigurt se çdo produkt i përmbahet standardeve strikte të cilësisë. JustCBD ka një të shkëlqyer program me shumicë. Për t'u bashkuar, thjesht kontaktoni kompaninë dhe filloni të fitoni para duke u ofruar klientëve tuaj produkte CBD premium me çmime të mahnitshme. 

JustCBD
JustCBD

PureKana

PureKana është një markë premium CBD që ofron një gamë të gjerë produktesh me çmime të përballueshme. Gama e produkteve përfshin vajra CBD, çamçakëz, topikë, kapsula, bomba për banjë dhe më shumë. Produktet janë vegane, jo-OMGJ dhe organike. Kompania përdor formula të pronarit të prodhimit dhe kryen testime laboratorike të palëve të treta për të siguruar cilësi të lartë. Përveç kësaj, ju mund të gjeni një gamë të gjerë shijesh natyrale për të diversifikuar marrjen tuaj të CBD. 

PureKana ofron një program me shumicë të krijuar për ata që fillojnë hapësirën e tyre të shitjes me pakicë dhe ata që duan të rezervojnë produkte CBD me cilësi të lartë. Procesi për të hyrë në programin PureKana me shumicë është shumë i thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni FORMULARI I REGJISTRIMIT me disa informacione bazë dhe më pas prisni të kontaktoheni. Pasi të miratohet, do të merrni një kod unik kuponi shpërndarës që do ta aplikoni në arkë për të marrë ofertën më të mirë të mundshme. 

PureKana
PureKana

Alpinole

Alpinole është një markë zvicerane CBD me një prani ndërkombëtare të së cilës “fproduktet unctional plotësojnë stilin e jetesës.Kompania u krijua për të ndihmuar njerëzit të përmirësojnë jetën e tyre duke përdorur produkte organike CBD. Produktet janë 100% Swiss Prode me kërp organik të certifikuar. Përveç kësaj, Alpinols shquhet për shërbimin e saj të jashtëzakonshëm ndaj klientit.

Duke u bashkuar me Programi i shitjes me shumicë të Alpinols, do të keni akses në produkte inovative CBD me çmime të përballueshme, por gjithashtu do të merrni një paketë shërbimi për të siguruar shitjen e suksesshme të produkteve Alpinols. Kompania ofron mbështetje të plotë përmes trajnimeve dhe dokumenteve për shitje dhe shpërndarje. Për më tepër, do të merrni materiale marketingu në mënyrë që të mund të promovoni produktet në mënyrën më të mirë. Për më tepër, Alpinols ofron sasi të vogla të porosive minimale dhe paketa tërheqëse fillestare për të minimizuar çdo rrezik. 

Fermer dhe kimist

Fermer & Kimist është një markë CBD e krijuar nga shkencëtarë dhe farmacistë. Ai përfshin një gamë të gjerë produktesh, duke përfshirë vajra CBD, gome, balsam dhe më shumë. Kjo kompani e rritur në shtëpi me bazë në Utah përdor praktika të qëndrueshme kultivimi dhe nxjerrjeje. Të gjitha produktet janë të testuara laboratorike dhe të regjistruara në Departamentin e Bujqësisë.

La programi i shitjes me shumicë i Fermer & Kimist është një nga më të mirët atje. Duke u bërë një rishitës, ekipi do të bëjë çmos për të ofruar njohuri për produktin. Plus, do të keni akses te farmacistët e stafit nëse keni ndonjë pyetje. Ekzistojnë opsione të shumta të ekranit si kapaku i fundit, pika e blerjeve ose raftet në dyqan. Për më tepër, Farmer & Chemist ofron imazhe dhe kopje të produktit për dyqanet online. Çmimet e shitjes me shumicë janë të shkëlqyera, dhe ju gjithashtu merrni opinione falas për transportin e mallrave me minimumet e porosive dhe stimujt tremujorë bazuar në performancën. 

Fermer dhe kimist
Fermer dhe kimist

Rrënjët e shëndetshme të kërpit

Rrënjët e shëndetshme të kërpit është një kompani e themeluar CBD e ndërtuar mbi një bazë besimi dhe transparence. Mbi të gjitha, kompania thekson rëndësinë e praktikave të mira të biznesit. Ky biznes në pronësi të gruas është i certifikuar përmes Këshillit Kombëtar të Ndërmarrjeve të Biznesit të Grave (WBENC) dhe është në një mision për të ofruar produktet më të mira CBD në treg. 

Të gjitha produktet prodhohen në shtëpi në objektin e miratuar nga FDA të kompanisë. Për më tepër, kërpi i shëndetshëm Roots përdor një formulë të pronarit që siguron përfitime me ndikim. Ju mund të merrni pjesë në tregimin Healthy Roots Hemp duke u bashkuar me CBD program me shumicë. Ju mund ta bëni këtë duke plotësuar formularin. Programi është krijuar për t'ju mundësuar t'i shisni produktet Healthy Roots Hemp direkt te klientët tuaj. Thënë kështu, kompania nuk autorizon shitjet e produkteve në Amazon. 

Rrënjët e shëndetshme të kërpit
Rrënjët e shëndetshme të kërpit

Nu-x

Nu-x është një tjetër emër i madh në industrinë CBD si për prodhuesit ashtu edhe për konsumatorët. Ashtu si të gjitha kompanitë e tjera të shitjes me shumicë CBD të listuara këtu, Nu-x gjithashtu premton produkte me cilësi të lartë me çmime konkurruese. Për më tepër, marka ofron produkte të nivelit të lartë, duke vendosur lartësinë e pastërtisë dhe qëndrueshmërisë. 

Për t'u bashkuar me programin, ju duhet plotësoni formularin dhe zbuloni nëse dëshironi të jeni shitës me shumicë apo distributor. Pasi të bëheni pjesë e programit, do të keni akses në çmimin më të mirë në gamën fantastike të produkteve të Nu-x, duke përfshirë tinkturat CBD, gomat e dhëmbëve, kapsulat, vapat, vaskat dhe më shumë. 

Nu-x
Nu-x

Cannafil

Cannafil është një tjetër kompani e famshme CBD. Edhe pse gama e produkteve është e kufizuar në krahasim me disa marka të tjera, produktet CBD me spektër të plotë të Cannafyl për njerëzit dhe kafshët shtëpiake përmbajnë përbërës të pastër. Përveç kësaj, ato janë prodhuar për t'iu përmbajtur standardeve më të larta. 

Duke u bashkuar me Programi i shitjes me shumicë Cannafyl, do të keni akses në linjën e produkteve të kompanisë. Me mbështetjen e ekipit të shitjeve të brendshme, ju mund të sillni të ardhura shtesë duke siguruar një përvojë premium për klientët tuaj. Për më tepër, kompania ofron trajnime, shfaqje të produkteve dhe furnizime me pakicë për blerjen e pikave për të bërë gjithçka më të lehtë për ju. 

Cannafil
Cannafil

Energjia Ojai

Duke përdorur një teknologji të tretshme në ujë, Energjia Ojai ofron produktet CBD më të disponueshme dhe me veprim të shpejtë. Të gjithë përbërësit janë organikë dhe kompania angazhohet në praktika bujqësore rigjeneruese nga të cilat përfitojnë planeti dhe njerëzit. 

Nëse jeni duke kërkuar të bashkoheni me një fitimprurëse Programi i shitjes me shumicë CBD, Ojai Energetics është një kompani që duhet të keni parasysh. Do të keni mundësinë t'u ofroni klientëve tuaj produkte të klasit botëror. Plus, e gjithë gama e produkteve testohet në laboratorë të palëve të treta, duke siguruar nivelin më të lartë të sigurisë dhe transparencës. 

Energjia Ojai

CBD gjysmë ditore

Themeluar nga Kam Noorwood dhe Dave DiCosola, Gjysmë ditë synon të jetë një përgjigje e shëndetshme ndaj kushteve të zakonshme shëndetësore. Marka lulëzon në ofrimin e produkteve CBD me cilësi më të lartë dhe të besueshme, me burim nga fermerët me bazë në SHBA. Produktet përdorin përbërës tërësisht natyralë dhe i nënshtrohen testeve rigoroze në laboratorin e tretë për transparencë maksimale. 

Nëse bashkohet me Programi i anëtarësimit të CBD gjysmë dite, do të mund të përjetoni gjithçka nga dora e parë pa një ndërmjetës. Kjo siguron kënaqësinë përfundimtare, por edhe një fitim më të rëndësishëm. Përveç kësaj, ju mund të merrni gjysmën e ditës më të mirë Gamçakëzat CBD, vajra, topikale dhe shtame lulesh me çmime të pakrahasueshme. 

Vaj CBD me spektër të plotë
CBD gjysmë ditore

Tillmans Qetë

Tillmans Qetë ofron produkte inovative që sigurojnë thithjen më të mirë. Produktet yje janë mentet CBD të cilat mbajnë një profil përbërësish tërësisht natyralë. Pjesa tjetër e produkteve janë gjithashtu natyrale, vegane dhe pa gluten. Gjithçka prodhohet në shtëpi në një strukturë të regjistruar nga FDA. 

Aktualisht Tillmans Tranquils shiten në më shumë se 1,500 dyqane dhe ju mund të jeni pjesë e rrjetit të markës. CBD e Tillmans Tranquils program me shumicë përfshin markën e njohur dhe tregtimin e nivelit të lartë. Procesi i anëtarësimit në program është i lehtë dhe i ngjashëm me ato të kompanive të tjera CBD - duhet të plotësoni formularin në faqen e dedikuar në faqen e internetit të Tillmans Tranquils dhe të prisni derisa të merrni miratimin për të filluar të bëni porosi. 

Realizoni pije nga kërpi

Realize Hemp Drinks është një markë inovative CBD e njohur mirë për përzierjen e saj të pijeve me mjedër. Ai përmban një kufi ligjor prej 0.03% THC. Marka ofron gjithashtu përzierjen, e cila është një ëmbëlsues natyral pa THC. Si shpërndarës, ju do të jeni në gjendje të ofroni produkte të pastra dhe të fuqishme që e bëjnë çdo ditë të ëmbël. 

Për t'u bashkuar me programin e hyrjes me shumicë, duhet të plotësoni formularin dhe më pas të prisni të kontaktoheni për të filluar të bëni porositë tuaja. Pas kësaj, do të merrni çmime të shkëlqyera për blerjet me shumicë.

Realizoni pije nga kërpi

Risi

Risi është një markë Ped CBD e vlerësuar më e lartë e themeluar në vitin 2005. Kompania fokusohet në ofrimin e shërbimit të nivelit të lartë ndaj klientit dhe ofron të gjithë informacionin e nevojshëm në mënyrë që të gjeni produktin më të mirë për mikun tuaj gëzof. Nëse dëshironi të shtoni produktet inovative Innovet në inventarin tuaj, merrni parasysh ato të kompanisë program me shumicë

Ju do të merrni një zbritje të konsiderueshme duke blerë me shumicë, që do të thotë fitim më i rëndësishëm kur rishitni artikujt. Thënë kështu, porosia totale duhet të jetë 100 dollarë ose më shumë. Për më tepër, Innovet nuk lejon që produktet të shiten me çmime me shumicë në internet ose në platforma si Alibaba, Amazon, Rakuten dhe eBay. 

Risi

Kreditet

Dëshirojmë të falënderojmë kontribuesit e mëposhtëm që na kanë ndihmuar për të shkruar këtë artikull:

Riprodhimi i pajisjeve antike

Më të rejat nga Business News

Art për kafshët

Ne në Art për kafshët duam të bëjmë një ndryshim. Të gjitha kafshët në të gjithë botën