Rishikimi i plotë i markës ISO CBD

Rishikimi i plotë i markës ISO CBD

/

ISO CBD është një kompani me reputacion CBD në Mbretërinë e Bashkuar që ofron produkte CBD të bazuara në izolim me cilësi të lartë. Ekipi që qëndron pas ISO CBD "beson në mirëqenien holistike të krijuar përmes shëndetit të ekuilibruar mendor, fizik dhe shpirtëror". Kompania ka fituar shumë përparësi falë fokusit të saj në krijimin e një komuniteti Wellness dhe ofrimin e produkteve premium me çmime të përballueshme. IO CBD na dërgoi disa nga produktet e saj kryesore dhe ne ishim më se të kënaqur t'i provonim. Më poshtë, gjeni mendimin tim të sinqertë për produktet dhe mësoni më shumë rreth kësaj marke CBD. 

Rreth ISO CBD

ISO CBD është në një mision për të ofruar produkte CBD të izoluara me cilësi të lartë. Marka është një nga prodhuesit kryesorë të CBD me bazë izolimi në MB dhe dallohet për çmimin e saj të përballueshëm. Të gjitha produktet janë testuar trefish në laboratorë të palëve të treta dhe janë në përputhje me rregulloret e Mbretërisë së Bashkuar. Për më tepër, ato janë pa THC. ISO CBD është një anëtar i Shoqatës së Tregtisë së Kanabisit dhe Shoqatës Evropiane të Kërpit Industrial, duke shfaqur më tej reputacionin e saj. 

Një gjë që bie në sy me ISO CBD është se kompania kujdeset për planetin dhe është e përkushtuar të ndihmojë mjedisin. Qëllimi kryesor i kompanisë është të arrijë një gjurmë karboni zero. Plus, çdo shishe vjen në paketim të riciklueshëm ose vjen nga materiale të ricikluara.

Për më tepër, ISO CBD përfiton nga kthimi në komunitet përmes platformës së saj unike ISO Giving. Platforma dhuron 100% të të ardhurave nga shishja e parë dhe çdo e gjashtë për bamirësinë e saj partnere. Duke u abonuar në platformë, në thelb do t'i kthenit mbrapsht komunitetit duke shijuar produkte premium CBD me çmime të reduktuara. 

Rishikimi i plotë i markës ISO CBD

Procesi i prodhimit

Vajrat CBD nga ISO CBD përdorin izolim të pastër CBD dhe vajra mbartës me cilësi të lartë për të mundësuar përthithjen dhe disponueshmërinë biologjike. Për më tepër, të gjitha produktet janë testuar trefish në një strukturë testimi të akredituar të palës së tretë ISO 17025 në MB. Për më tepër, produktet ISO CBD janë vegane, pa gluten dhe pa THC. 

Transporti dhe kthimet ISO CBD

Aktualisht, ISO CBD nuk ofron transport ndërkombëtar. Thënë kështu, transporti është falas për të gjitha blerjet prej 40 £ ose më shumë. Kur bëhet fjalë për kthimet, kompania ka një politikë të rregullt që ju lejon të ktheni një produkt brenda 14 ditëve. Për të filluar procesin, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit. Më pas, do t'ju kërkohet të dërgoni produktin që dëshironi të ktheni dhe pasi ekipi ta inspektojë atë, do t'ju sigurohet një rimbursim ose zëvendësim.   

Ruajtja e opsioneve

Produktet e ISO CBD kanë çmime konkuruese. Megjithatë, kompania ka gjithashtu një program besnikërie, ISOSCRIBE, që ju lejon të kurseni deri në 50% në gamën e produkteve të saj. Programi i besnikërisë është shumë fleksibël dhe mund ta anuloni në çdo kohë. Për më tepër, ISOSCRIBERS marrin shishen e parë dhe çdo të 10-të me abonim falas! Flisni për edukimin e një komuniteti besnik! 

Për më tepër, mund të kurseni kur abonoheni në buletinin ISO CBD. Kompania ju shpërblen me 20% në blerjen tuaj të radhës. Për më tepër, duke u abonuar në buletinin, do të hapni derën për shumë oferta dhe zbritje në të ardhmen. 

Për më tepër, paketat ISO CBD janë gjithashtu një mënyrë e shkëlqyer për të kursyer. Ekziston një faqe e caktuar në faqen e internetit të ISO CBD ku mund të kontrolloni të gjitha paketat e disponueshme. Ju mund të blini pako me dy ose katër vaj CBD shishe dhe shijoni kursime të mëdha. 

Gama e produkteve ISO CBD

Fokusi i ISO CBD është te vajrat CBD. Edhe pse kompania ka gjithashtu tableta CBD të përtypur dhe xhel të butë, vaji CBD është vendi ku kjo kompani shkëlqen vërtet. Përveç kësaj, le të zhytemi më thellë në produktet që provova gjatë periudhës dyjavore të testimit. 

Aromë natyrale 1,000 MG VAJ CBD

I bërë me 1,000 mg izolat CBD dhe vaj premium MCT, ky vaj është pa aromatizues. Shija është e këndshme dhe nuk lë amëz të yndyrshëm. Pikatori i saktë e bën të lehtë matjen. Të Vaj CBD me shije natyrale është gjithashtu i disponueshëm në fuqitë 500 mg dhe 2,000 mg, por, për mendimin tim, fuqia prej 1,000 mg është e mjaftueshme për konsumatorët e CBD të më shumë sezoneve. Rezultati më i mirë jep kur përdoret nëngjuhësor. Megjithatë, vetëm për kuriozitet, vajin e përdora disa ditë me radhë në drithërat e mëngjesit. Çuditërisht, vaji dha rezultate të fuqishme, duke siguruar që kam energjinë e nevojshme për ditën. Çmimet fillojnë nga 25 £, që është më se e përballueshme. 

Aromë natyrale 1,000 MG VAJ CBD

Me shije limoni 1,000 MG vaj CBD

La 1,000 mg vaj CBD me shije limoni është një nga vajrat më të mirë CBD që kam provuar, me dorë. Produkti është bërë me izolimin kryesor CBD të kompanisë dhe transportues MCT me cilësi të lartë. Aroma e limonit është shumë natyrale dhe delikate, duke i dhënë vajit sasinë e duhur të lëkures. Vaji është shumë efektiv dhe jep një ndjenjë të plotë të trupit. Më ndihmoi shumë me episodet e ankthit dhe problemet me gjumin. Vaji me shije limoni është i disponueshëm vetëm në 500 mg dhe 1,000 mg dhe çmimet fillojnë nga 25 £ për 500 mg dhe 36 £ për 1,000 mg. 

Me shije limoni 1,000 MG vaj CBD

Aromë portokalli 1,000 MG vaj CBD 

Duke pasur parasysh se jam një adhurues i shijeve të shijshme, më pëlqeu Vaj CBD me shije portokalli shumë shumë. Shija është e mprehtë, por jo e ëmbël, duke siguruar ekuilibrin e duhur. Efektet që përjetova ishin shumë të ngjashme me produktet e mëparshme që kam provuar. Vaji rezultoi shumë i dobishëm për ankthin dhe pagjumësinë time, dhe kur po e merrja në mëngjes (me kafen time), ai funksionoi shkëlqyeshëm për një nxitje të energjisë dhe fokus. Ky opsion shije është gjithashtu i disponueshëm në fuqi 500 mg dhe 1,000 mg dhe çmimet janë të njëjta me ato të vajrave të tjerë. 

Aromë vanilje 1,000 MG vaj CBD 

La Vaj CBD me aromë vanilje ishte shumë e ëmbël për shijen time. Megjithatë, duhet të përmend se aromatizimi është shumë natyral. Thënë kështu, aroma nuk ndikoi në përvojën time të mahnitshme me vajin. Zbulova se është po aq efektiv sa vajrat e tjerë ISO CBD dhe funksionoi veçanërisht mirë për shërimin e dhimbjeve të kokës. Vaji është i disponueshëm në dy fuqi dhe ka një çmim konkurues.

ISO CBD: Verdikti

ISO CBD është një markë e mahnitshme që ende nuk është arritur të rritet në qiell. Vajrat janë të mahnitshëm - ata janë shumë të fuqishëm, kanë shije të mrekullueshme dhe vijnë me çmime të përballueshme. Plus, kompania na mahniti me programet e saj të besnikërisë, praktikat e kursimit të mjedisit, opsionet e kursimit të parave dhe platformën e dhënies. 

MS, Universiteti Durham
GP

Puna e mjekut të familjes përfshin një gamë të gjerë diversiteti klinik, i cili kërkon njohuri dhe erudicion të gjerë nga një specialist. Megjithatë, besoj se gjëja më e rëndësishme për një mjek familjar është të jetë njerëzor, sepse bashkëpunimi dhe mirëkuptimi mes mjekut dhe pacientit janë vendimtare për të siguruar kujdes të suksesshëm shëndetësor. Në ditët e mia të pushimit, më pëlqen të jem në natyrë. Që në fëmijëri kam qenë e pasionuar pas shahut dhe tenisit. Sa herë që kam pushim, më pëlqen të udhëtoj nëpër botë.

Më të fundit nga CBD